HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-7" |  vypnout filtr
 
RSS
 
07.04.2019, 23:01
 
 
To nester: diky ze jsi to takhle vysvetlil. Nevedel jsem,jak to popsat. Hodne lidi si plete farmu a spolupraci nebo partnerstvi. Je pravda,ze jsme byli hodne zavisli na tom,koho nam sem poslou,ale s tim se do toho slo. V te dobe jsme na postup nemohli pomyslet a tohle byla cesta. At se to nekomu libi nebo ne,pritahlo to lidi,sponzory a hokej byl najednou jinde. Hrali tu kluci,co se pozdeji objevili v repre a jen minimum fandu brblalo,ze tu hraji cizi. Ostatni je vzali za nase hrace a ja si tu dobu ohromne uzil. Na hokej chodim od doby,co me snad tata poprve vzal a to je nejakych 25 let. Za tu dobu se hodne zmenilo k lepsimu,hlavne mladez a celkove prace s ni. Timhle bych chtel podekovat i Supras za to,kam dovedli fandeni u nas. I kdyz jsem driv na ne nadaval za urcity veci,dneska to vidim jinak a diky kluci za tu praci,kterou delate pro nas hokej
 
 
nester | Vrchlabí
07.04.2019, 14:44
 
 
Zhodnocení sezony z pohledu Supras.
odkaz
 
 
nester | Vrchlabí
07.04.2019, 14:44
 
 
Pepahcv: s nebyli jsme farma Liberce. Farma je to, že je majetkově i ve vedení zapojenej mateřský klub. Stejně jako teď Benátky. To je to co mě děsí na pojmenování farma. Ztráta identity, logo na dresu, fuj už při představě je mě blbě. Ale spolupráce nebo partnerský klub, to je něco jiného.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
07.04.2019, 14:10
 
 
Ono se stačí podívat na Benátky, které naprosto ovládli. Hokej nic moc, ale hlavně že je mají koupené a ani dresy nemají Benátky vlastní, ale takové půlené s Libercem. Návštěvnost tomu naprosto odpovídá... Tehdy tady byla z Liberce docela solidní parta to je fakt, ale stejně. Systém totální podřízené farmy tu podle mě nikdo nedovolí a sám Kmoníček v Hradci moc dobře ví jaké to je z druhé strany.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.