HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-14" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
14.04.2019, 21:44
 
 
to: jinfa....je na našem stadiónu kamerový systém?Například z důvodu odhalení viníků prohřešků proti řádu chodu zimního stadionu....HCV-olé!!!
 
 
jinfa | vrchlabí
14.04.2019, 21:30
 
 
Tak už dorazily pokuty od svazu -celkem 45 000 Kč!!! Smajlík (za tři různé prohřešky) Ikdyž s házením po rozhodčích čímkoli nesouhlasím,tak mě tahle suma příjde hodně přemrštěná!!! ;A jak byla potrestána ta čtvěřice sudích ze čtvrtého finále....?( Asi nás na svazu nemají ani trochu rádi!!!!Má klub nějakou možnost pro odvolání?Všichni čekáme na rozbor sezóny a hlavně na důvody proč se nepodařilo splnit náš cíl?!Je jasné,že budou změny v kádru...Už se ví,kdo tu určitě už nebude působit?Bude letos letní příprava zahájena oproti loňsku dříve?Třeba minulá příprava.... byla jedním z důvodů,proč nás Sokolov nakonec udolal?!Vzhledem k ambicím obou klubů bylo možná i znát,že celé mužstvo soupeře(až na vyjímky) bylo složené z profesionálů,tedy z hráčů,které hokej živí.I přesto,že se nepostoupilo,děkuju všem za dlouhou a krásnou sezónu!!!Už teď se těším na sezonu novou!!! Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
14.04.2019, 09:22
 
 
Nemáme zde někoho, kdo se dobře vyzná v občanských společnostech? V registraci, co je potřeba ve vedení účetnictví apod? Pokud ano, kontaktujte nás do sz na fb Supras nebo na email suprasvrchlabi@centrum.cz
Děkujeme
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.