HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-27" |  vypnout filtr
 
RSS
 
27.03.2019, 22:53
 
 
Já se přidám... V PO(jakákoli úroveň, jakákoli soutěž) musí být rozdíloví hráči... Jsem rád, že Berger ukazuje to, proč je v širším kádru HK. Vlezl jsem si dneska na diskuzní fórum HK, přečtěte si solidní článek co napsal,,matousek,,... Svatá pravda!
Pavel Mrňa? Já se přiznám, měl jsem z tohodle kluka v PO strach. Po sezoně kdy předváděl blikance, jsem nevěřil, že sebe sám ukočíruje. A splet jsem se. Je to frajer, kterej opravdu hlavně on sám(určitě ale i s pomocí kabiny, trenérů, vedení) si to v hlavě urovnal. Nechodí zbytečně ven(ťukám!!!), na ledě neskutečně dře, střídání co střídání jede nadoraz a je opravdu hrozně platnej hráč...
Zítra to chce opět hrát svůj hokej vycházející z dobrý obrany která pomůže gólmanovi, nenechávat se nesmyslně vylučovat a ono to půjde... Ta nervozita bude víc na Sokolovskejch hokejkách, kteří si mysleli(po prvním zápase) , že nás přejedu 3:0...
 
 
27.03.2019, 21:20
 
 
Absolut souhlas se všemi příspěvky. Stejně jako že Berger a Mrňa jsou TOP! Tak to zítra urvěte, ať můžeme v sobotu proměnit mečbol a “zbourat arénu”. Díky
 
 
Nester | Vrchlabí
27.03.2019, 18:16
 
 
Máme ještě místa v autech. Je tu někdo kdo by jel?
 
 
Nester | Vrchlabí
27.03.2019, 14:20
 
 
Pepahcv: psal jsem ti na messenger ohledne mista do Sokolova.
 
 
27.03.2019, 09:36
 
 
Ještě se rád zmíním o Honzovi Bergerovi.. Má nyní famózní střeleckou formu.Ať mu vydrží. A rád sleduji Pavla Mrňu a jeho obrovské nasazení při každém střídání. Jak už bylo psáno, rozhodují maličkosti. Tak snad se nám dál bude dařit jako včera.
 
 
27.03.2019, 07:23
 
 
Velká poklona mužstvu. Myslím si, že to bylo parádně zvládnuté utkání po taktické stránce. Z počátku malinko opatrnější, viz. příspěvky níže, ale postupem času jsme lépe bruslili a po šťastných, ale zasloužených brankách, jsme si již utkání hlídali. Sokolov má opravdu dobré mužstvo, kde se mísí zkušenost s dravým mládím. Mnozí z hráčů mají již zkušenosti jak s extraligou, tak 1.ligou. Takže všechna utkání jsou ( ať se to výsledkově nezdá), hodně vyrovnaná, rozhodují maličkosti a chybičky. Věřím, že ve čtvrtek navážeme na náš velmi dobrý výkon ze včerejška a uděláme další krok za naším cílem.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.