HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-8" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Jinfa | vrchlabí
08.12.2019, 21:08
 
 
to maruš...Určitě pamatuješ 1. ligu..,tak víš co jsem měl na mysli... Smajlík Symboly fanoušků jiných klubů neřeším.Ovšem symboly H.K. prostě evokují vzpomínky na minulost.. Smajlík Nic víc a nic míň.Už je zřejmě nová doba...Za kvalitní hráče v našem týmu,ať už jsou odkudkoliv, jsem samozřejmě rád!!!
 
 
08.12.2019, 20:31
 
 
to jinfa...
Nevím jestli je to nešvar... Mají tady dost hráčů z HK, mají tady svýho sportovního šéfa... Já s tím nemám problém, stejně jako nemám problém tady vidět někoho se symbolem Pardubic, Litvínova, Sparty...
Horší by bylo v dobách příštích, ne vidět tady někoho se symbolem HK, ale nechat si toho někoho se symbolem HK tady do toho kecat... :(
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
08.12.2019, 17:01
 
 
Ok to kosáček Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jinfa | vrchlabí
08.12.2019, 16:59
 
 
Ve středu všichni do Trutnova.Sice se jim zrovna moc nedaří.Ale na nás se umí vždy hecnout..Ukažme jim,kdo je v Krkonoších pánem!!!.PS:ještě ke včerejšku(nejen).Objevil se nám tu takový nešvar...Po stadiónu nám tu volně chodí lidí se symboly H.K....Asi nová doba.Dříve to bylo nemyslitelné!A taky to je zřejmě taková menší daň za to,že tu je od nich několik hráčů.Ale jak by se tvářili v H.K.,kdybych se tam objevil v našem dresu???
 
 
08.12.2019, 16:19
 
 
kosáček... Smajlík Smajlík
 
 
08.12.2019, 11:50
 
 
Hoši omlouvám se za nepochopení. To byla reakce na Hrmocha a celej Trutnov. Dal jsem reagovat a myslel, že se to přiřadí k jeho blábolům.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
08.12.2019, 10:17
 
 
To kosáček: No jo, zase menší provokace, aby se asi více psalo Smajlík On to chudáček asi nemyslel vážně.
Jinak klukům velký dík, stále ti " staříci" válí, to fakt paráda Smajlík .
 
 
08.12.2019, 08:49
 
 
To kosáček:Co tím příspěvkem chtěl básník říct? Je to blábol ze závisti, že tady to šlape, že nás naši hráči baví. Protože tak to je. I včerejší utkání byla oslava hokeje. Krásné akce, hodně gólů a pěkná návštěva v hledišti. Nedá mi, abych nevyzdvihnul naprosto skvělou akci-biliárový ťukes Hozák-Chalupa-Kastner.
A další posily? Obávám se, že to už by mohlo být kontraproduktivní.
 
 
Jinfa | vrchlabí
08.12.2019, 08:46
 
 
Hoši děkujem!!!.Opravdu pěkný výsledek .Je pro mne trochu záhadou ,že bylo o cca třetinu míň lidí,než v minulých zápasech..Jasně, co by za to jiní dali..Ale na naše poměry,to bylo poněkud překvapivé...
 
 
08.12.2019, 07:02
 
 
kosáčku...
Podívej, zachvíli bude Ježíšek a ty víš, že by jsi teď neměl zlobit. Tak nezlob, a běž si hezky hrát... Jestli si to tady přečte maminka se starým kosáčkem, budou to smutný Vánoce. Tak pa pa, běž si hrát s kostičkama...
(ps. Ty by jsi chtěl ještě nějaký posily...?).
 
 
08.12.2019, 03:27
 
 
Prej nemáte na posily, přitom jste se chlubili víc jak 5 mega rozpočtem. Kam to manažer manažerů poslal.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.