HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-22" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
22.12.2019, 13:00
 
 
Tak na toho Hermocha prostě nikdo nereagujte...!!!On na to jen čeká..!!!Jinak včera to byl v Děčíně pěkný hokejový večer,spojený s našim celodenním výletem.. Smajlík Zasloužená výhra,okořeněná našim hromadným přáním Petrovi Sýkorovi k jeho narozeninám.A on vzápětí svou reakcí dokázal(jako vždy)jak na ledě,tak i při odjezdu z parkoviště,že je nejen vynikající hráč,ale především výborný a přátelský člověk Smajlík A to ještě cestou domů proběhlo trochu nečekané,ale o to veselejší setkání, s části týmu, v Liberci... Smajlík Jsem rád,že si naši hráči,ať už mazáci,tak i mladí nehrají na žádné primadony Smajlík Celému týmu ,vedení děkuju a přeju krásné svátky Vánoční a úspěšný vstup do Nového roku.
 
 
22.12.2019, 12:25
 
 
Hermochu vod Trutnova...
Změň léky... Budeš mít klidnější svátky... Čau

 
 
HERMOCH | TRUTNOV
22.12.2019, 12:06
 
 
já ne na chlapečky nejsem,ale nechápu jak můžeš vědět čí jsem příznivec,na stránkách našeho severomoravského klubu jsem tě nenašel a ani nikde nelze nalézt schválené uzavření ligy jak zde stále tvrdí místní glosátor a znalec !
 
 
22.12.2019, 11:39
 
 
Hermochu Hermochu... Já se ti vole divím... Ty nejsi blbej, ne, kdepak... Ale-řekni mi, proč člověk jako ty, příznivec týmu od vedle-kterej je rád že je rád(ať už z jakýhokoli důvodu), má pořád tu potřebu sem lízt a psát tady ty svý hovadiny?Proč hledáš tři měsíce zpátky něco, co tady někdo napsal... Chtěl bych bejt tvojí starou a mít tě doma... Nevím, nerozumím kolikrát lidem...
 
 
22.12.2019, 11:27
 
 
Jo, to jsem napsal. Ze začátku sezóny to nebylo zdaleka dobrý. Čas ukázal, že jsem se mýlil. Teď bych dal za vstupný klidně 150! Smajlík A o uzavření e-ligy uprostřed sezóny si něco aktuálního přečti! Jinak ze sebe děláš akorát osla! Smajlík Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
22.12.2019, 11:03
 
 


Reagovat
Rübezahl
09.09.2019, 13:47


Tuhle sezónu čuju jako pěkné průser! Za poslední dobu webovky i FB, asi nejhorší v aktuálnosti široko daleko. A neskutečný úlet s tím vstupným a to zdaleka nemáme žádný TOP tým na vysněný postup. Sorry, jako.


 
 
Kiznoh | Vrchlabí
22.12.2019, 08:10
 
 
Marus diky za kratke ale vystizne info. Gratulace klukum i celemu vedeni muzstva. Preji klidne a stastne vanoce vsem priznivcum a vsem, kteri vecne a bez zasti prispivaji k teto diskuzi. A protoze jsou ty vanoce, tak preji klid v dusi i Hermochovi.
At se dari i po Novem roce ! Smajlík
 
 
22.12.2019, 00:09
 
 
Už toho debi.la trutnovskýho odsud někdo výkopne? Trutnov dnes opět dostal nařezáno, Smajlík Smajlík , pomalu tam lynčují vedení a on tu spamuje! Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.