HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-21" |  vypnout filtr
 
RSS
 
HERMOCH | TRUTNOV
21.12.2019, 22:55
 
 
Opět tu exceluje Sybila Paboubek se svými předpověďmi co bude a něco co není vyhlašuje jako fakt /uzavření extraligy uprostřed / Ale pozitivní je blížící se postup a velké změny v kádru mužstva !
 
 
21.12.2019, 22:10
 
 
Tak jen krátký info z live Děčína...
Byli jsme tak 59,38minut lepší, a to myslím nebyla zařazená ani mockrát pětka ze šestistupňový převodovky... Stačilo to k pohodový výhře a k pobavení našich výborných fans v hojném počtu fandících. Největší hvězdou zápasu bylo pruhovaný hlavní vemeno, kterej pískal tak, že tomu mnohdy nerozumněl on sám, natož hokejky na ledě... Nejvíc vytlemeno jsem měl, když jel domlouvat rozcvičujícímu se Sukymu, kterej ho měl evidentně na párku... Abry dobrý, za góly asi nemohl, měl tam i pár zákroků navíc... Takže ok, body a klobása fajn Smajlík
 
 
21.12.2019, 20:31
 
 
Pánové, velké Díky!!! Díky za dnešní 3 body, ale hlavně za to, jak nás bavíte v letošní sezóně. Jste parta super hráčů a lidí a my fanoušci jsme na vás hrdí. V neposlední řadě patří velké poděkování trenérům, vedoucímu mužstva, kustodovi, prostě všem, kteří se podílí na těchto výkonech. A samozřejmě Jirkovi Jakubovi za jeho parádně odváděnou práci a jedno z největších poděkování patří Aleši Cermanovi.
Teď si užijte Vánoce s rodinami, odpočiňte si a pak zase s vervou do práce a my se budeme těšit na další pokračování skvělého představení.
Takže všem krásné a klidné Vánoce a do roku 2020 jenom to nejlepší.
 
 
21.12.2019, 12:36
 
 
Jak to slušně napsat. Tak se nám ty hovada pěkně vybarvili!!!! Před sezónou vyloučili z extraligy juniorů několik družstev. Soud rozhodl předběžným opatřením, že do vyřešení případu nelze extraligu juniorů zahájit. tak to ty hovada přejmenovali a jede se dál. Teď zas uzavřeli uprostřed soutěže extraligu dospělých. Zkrátka jsou tam namočeni Vítkovice ,Kladno a další. Do teď jsem Jágrovi fandil, ale je v čele dle deníku Sport v této špíně. Dále si v extralize trénuje usvědčený úplatník a lhář Růžička. Patrně asi nebyl s těma manýrama jediný, ale je usvědčený a extralize to nevadí., že "jim zvedá" pověst. Měl dostat vysoký trest zákazu činnosti v hokeji. Tak ztrácím chuť jít do hlediště a povzbuzovat. Třeba postoupíme a někomu se nebudeme z jakýchkoli důvodů líbit a tak se třeba vymyslí, že máme malý stadión a šupajda o patro níž. Dnes našim přeji povedený zápas v Děčíně a všem klidné Vánoční svátky.
 
 
21.12.2019, 11:00
 
 
Ahoj, vzhledem k reorganizaci 1 ligy by bylo taktičtější postoupit až příští rok.Stále něco vymýšlejí a není žádná jistota. Ještě malá oprava pro paní Rajnu, ten prohraný zápas s Pakou jsme hráli doma.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.