HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-12" |  vypnout filtr
 
RSS
 
12.12.2019, 16:37
 
 
Liedriane...
Až budeš zase někdy příště chtít něco rozumnýho vyblejt z palice, napiš nám to sem, prosím... Děkuji Smajlík
 
 
12.12.2019, 16:36
 
 
Dotaz asi na vedení :Vzhledem k delší přestávce mezi svátky, není plánováno nějaké přátelské utkání? A bude letos opět akce pro dětský domov? Díky.
 
 
12.12.2019, 14:51
 
 
To Jirka Jakubec
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
12.12.2019, 14:22
 
 
To LIEDRIAN
Včera byl rozhodčí opravdu nepřesný a to na obou stranách.
Jinak ale za rozhodčí letos nic ušetřit nemůžeme, protože za celou II.ligu platí rozhodčí naši čínští, dračí bratři.
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
12.12.2019, 13:49
 
 
No když to tady čtu ty vaše reakce několika jedinců na každý zápas, no tak jaký vy jste hotový odborníci, na rozhodčí,na kvalitu ledu taky na vylučovaní atd,tak to vypadá že ve Vrchlabí nebudou potřeba ROZHODČÍ,a budete zápas řidit přímo vy z TRIBUNY,a ušetří se za rozhodčí,a bude to určitě SPRÁVNĚ posuzováno,a hlavně vy budete v pohodě!!!!!!!!!!
 
 
12.12.2019, 09:36
 
 
Ke včerejšku není moc co dodat. Naši k němu přistoupil tak, jak jsme si všichni přáli a výsledkem byla naprostá demolice domácích. Nestíhal, faulovali a byli po zásluze potrestáni. U naších byla vidět velká chuť, parádně bruslili a domácím nic nedovolili. Když to vypadalo na šanci z úniku, skvěle dobruslil protihráče Petr Sýkora a jako malému klukovi puk odebral... I to svědčí o parádní atmosféře a partě v kabině, kdy i borci jeho typu, pracují směrem do obrany. Že budou makat mlaďáci nahoru, dolů, to se jaksi očekává, ale znovu musím ocenit práci těch "hvězd", které se přišli, aby pomohli splnit nějaký cíl a tvrdě na tom pracují. A ruku v ruce s tím i rostou výkony ostatních. Mně se se teď moc líbí řada Kastner, Chalupa, Hozák. Skvěle bruslí a teď i své šance dokáží proměňovat. Ale celkově se mi náš hokej líbí.
Tak v sobotu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.