HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-6" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Kiznoh | Vrchlabí
06.11.2019, 22:34
 
 
Gratulace klukum, konecne jsme to zlomili v hlavach a ukazali, ze jsme nekde jinde. Je videt, ze zapas od zapasu jsme kompaktnejsi.
Preji klukum, aby chytli super formu do play off.
Hezky vecer vsem fandum Smajlík
 
 
06.11.2019, 21:55
 
 
paboubku,aspoň si něco zjisti,než sem něco napíšeš,z této soutěže se nesestupuje.
 
 
06.11.2019, 21:40
 
 
Skvělý koncert našich borců. Kuba bravurně vynuloval celý Trutnov. Šance si vytvořili pouze po našich chybách a buď je totálně zmrvili a nebo je s přehledem vychytal Kuba. Jinak byl soupeř totálně marnej a ještě na konci zápasu chtěl překvapivě do držky Kozák a tak se také stalo. Pak už mě od nich ani nepřekvapila děkovačka hráčů k duševním mrzákům na tribuně. Ale jak se říká:vrána k vráně.....Trutnovu jsme dnes jasně dali najevo, kdo je pánem regionu a kdo bude hrát to sestup. Tak žebroto z Trutnova budete za rok jezdit na derby do Semechnice a tam vám dvacka za vlezlý přijde jako pohlazení. Abych i něco vyzdvihl. A je to cirkusový číslo Svobody, který si myslel že když si přelepí jméno, tak ho nikdo nepozná.Šašek počmáranej. Možná by ho u Kludských vzali. Velký dík našemu týmu !!! HC VRCHLABÍ OLÉ Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jinfa | vrchlabí
06.11.2019, 20:50
 
 
Hoši děkujem!!!Tohle byl parádní výkon a zároveň velký odpustek za minulé derby.HCV _ ole.
 
 
Liedrian | HOSTINNÉ
06.11.2019, 16:14
 
 
Tak se mi zdá že s toho derby má Vrchlabí trochu obavy, myslím že asi zbytečně,ale každý zápas je jiný a že Trutnov to na Vrchlabí umí o tom žádná,jinak přeji pěknou podívanou...........
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.