HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-30" |  vypnout filtr
 
RSS
 
HERMOCH | TRUTNOV
30.11.2019, 23:20
 
 
neřeším, kdo a jak vesele kouká ale tvou blbost je třeba ventilovat !!!! Už aby ta liga dopadla to se pak teprve budete bavit !!!!
 
 
30.11.2019, 22:40
 
 
Hermochu, s tebou je fakt někdy prča. Docela se tu dost bavíme, jak trutnovácí vesele koukají už skoro všem soupeřům na záda a ty tu řešíš nějaké mikroregiony. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
30.11.2019, 22:10
 
 
Paboubku nedělej si z huby trhací kalendář,o tipu se o nějakém mikroregionu nikde nepsalo,ale i jiní se občas mylí a ti lepší si to i přiznají !A používání výrazů které neznáš ti slávu nepřinese !
Mikroregion (též svazek obcí, sdružení obcí) je sdružení několika obcí za účelem dosažení společného cíle.

Ale nic se nezmění o mé touze aby jste už v té lize byli a ukázali ostatním zač je toho loket !!
 
 
30.11.2019, 21:56
 
 
Taky bych dnešní zápas hodil za hlavu. Každá prohra je k něčemu dobrá... Já už si myslel, že snad Bednář není člověk.... A i on dokáže chybovat....Celkově lze říct, že dnes prohrálo jasně lepší hokejovější mužstvo. Bohužel, laxnost v zakončení se dnes nevyplatila. Občas, spíše často si musela Paka připadat jako na kolotoči... ale bohužel, branky jsme nedaly
Takže, vzít si z toho ponaučeni, zapracovat na 3
třetinách a nic se neděje.
 
 
Jinfa | vrchlabí
30.11.2019, 21:24
 
 
TO:PepaHCV.Asi bych i souhlasil.Jim zachytal brankář.Měl několikrát i štěstí.Naši byli lepší.Někdy tedy až zbytečně hráli na krásu..A bohužel nás,náš brankář ani trochu nepodržel!Věřím,že to s postupem myslíme vážně!!!Ale nechtělo by to mít skutečně vyrovnanou brankářskou dvojci?Co když se Kuba nedejbože zraní?
 
 
30.11.2019, 21:15
 
 
Každá série jednou končí a dnes ta naše. V první třetině jsme Paku jasně přehrávali a vypadalo to, že to půjde jako předešlé zápasy. Odskočíme soupeři o dost branek a pak to v klidu dohrajeme. Bohužel to tam moc nepadalo, Druhá třetina již byla celkem vyrovnaná.Paka velmi dobře bruslila a my jsme po zásluze navýšili skóre. Ve třetí třetině Paka pokračovala ve velmi dobrém bruslení a trestala naše chyby. Dnešní zápas rozhodla první třetina, kdy nás vychytal branař soupeře a poslední třetina, kdy náš branař nechytil nic na víc. Věřím že hned ve středu v Mostě začne naše nová série vítězství. A pro Hermocha:Můj tip před soutěží se jeví zatím jako prozíravý, Že Trutnov bude nejhorší celek našeho mikroregionu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
30.11.2019, 21:00
 
 
Co k tomu dneska říct no, stát se to časem muselo. Nová Paka dnes 2 třetiny nehrála vůbec nic. 3 střely na branku, z toho tedy 1 gól a jinak dobrá a poctivá defenziva. Náš ofenzivní tlak vedl ke 3 brankám. ale pořád dobývat pevnou defenzivu bylo docela unavující. Co se stalo ve třetí třetině a ono obecně co se děje v poslední době ovšem nemůže tým s takto zkušenými hráči dopustit. Ty 3 třetiny jsou tristní už 3 zápasy. Doma s Bílinou a ikdyž to tu moc nepadlo tak i ve Dvoře. Trenér Baďouček ve svém prohlášení řekl že se třetí třetina dohrávala. Z mého pohledu tak nějak hrajeme 2 třetiny a tu 3 opravdu dohráváme. Jenže hra na 40 minut dnes nestačila a je potřeba do dalších zápasů hrát 60 minut. Nějaké chybky v obraně pak vedli k otočení zápasu. Nová Paka se také určitě ve třetí třetině zvedla a šla tomu bojovností naproti. Každá druhá střela byl gól, ale vinit z toho brankáře by dnes byl alibismus. Dozadu to dnes nebylo ono celkově a zase se to týká stejně jako celková hra hlavně třetí třetiny. K výbornému taktickému plánu trenéra Půlpána se pak přidal skvělý výkon brankáře Mahdala, který kryl v závěru velkou tutovku a byl mužem zápasu.
Nemohli jsme vyhrávat pořád, nikdo to snad ani nečekal takže bych ten dnešní zápas hodil za hlavu. Ale důvod k zamyšlení ty třetí třetiny jsou.
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
30.11.2019, 15:02
 
 
Nemuzete toho blba zablokovat Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.