HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-3" |  vypnout filtr
 
RSS
 
03.11.2019, 17:06
 
 
Musím našim pogratulovat a poděkovat. Ono. Není asi lehké do každého utkání nastupovat jako jasný favorit. Musí to být i nápor na bednu, ale mužstvo je dobře poskládané a ti zkušení určitě mladým pomůžou. A pro ně to je škola k nezaplacení. Ale já je chválím, dřou, bojují a jsou důležitou součásti mužstva. Asi nebudou okupovat čelo statistik 2.ligy, ale můžou růst a mají skvělé učitelé. A jestli zde padla negativa k druhé půlce utkání v Jablonci, tak je to smutné...
Tak ve středu, snad bude plný dům a pěkný hokej.
 
 
03.11.2019, 16:47
 
 
To:Dadau...
Dobrý den, děkuji za práci a doladění statistik... Smajlík , ono to není žádná prča se s tím piplat. Jen myslím, že ne úplně dobře máte údaje např. u gólmanů... Suky má procenta přeci jen trošku asi jiný, než co se u nás udává... Je to ale jedno, myslím si... Mějte hezký večer.
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
03.11.2019, 16:07
 
 
Pepahcv - rovněž souhlasím, že to je napsané dle pravdy. Bohužel ten zápas nelze hodnotit zcela objektivně, protože Jablonec není ten, co byl vloni. Určitě příjdou těžší a vyhecovanější soupeři ( hned ve středu ).
Jinak gratulace klukům, každý bod se počítá.
 
 
03.11.2019, 10:09
 
 
Dobrý den, do statistik jsem doplnila i včerejší zápas. Na hokej.cz to mají později, protože čekají než jim ze svazu pošlou zápisy Smajlík D.
 
 
03.11.2019, 00:16
 
 
Pepahcv, výborně napsáno, díky...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.