HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-24" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Nester | Vrchlabí
24.11.2019, 09:52
 
 
Normálně sem report nedáváme, ale byla spousta dotazů na náš protest. Tak zde info.
---------------
1529 párů očí sledovalo výhru nad Bílinou 10:6.

Před zápasem vyvěšujeme nápis "Security zabíjí fanoušky, vy řešíte pyro a pohyb, nejsme zločinci" a k tomu na sloupech přeškrtlé paragrafy. Kdo neví, oč se jedná, tak si přečtete článek,který jsme v týdnu sdíleli.
Tento nápis můžete v těchto dnech zaregistrovat po celé republice na fotbalových i hokejových stadionech. Místo toho, aby se řešila smrt fanouška, se neustále řeší pyro a z fanoušků se veřejně dělají kriminálníci. Je třeba ukázat, že si nenecháme srát na hlavu!
Support, který byl dnes bohužel hodně pod našimi možnostmi, spouštíme až v 5.minutě. Předtím se prvních 5 minut na protest nefandí a je vyklizen prostřední sektor za bránou.

Další zápas - středeční derby ve Dvoře, současně souboj druhého týmu tabulky s prvním!
Přihlašujte se v události do busu, musí nás tam bejt hafo!!
-------------------
Článek o kterém se v reportu zmiňujem
odkaz
 
 
24.11.2019, 08:21
 
 
Utkání bych rozdělil na 2 a poslední třetinu. Za ty 2 gratulace. Opět hokejová paráda s krásnýma akcema, ta poslední tretina- bezvládi, žádná hokejová kázeň. Do útoku, to jo, ale do obrany už to hlavně u některých hodně vázlo a když už, tak tam nebyl žádný důraz. Jsem rád, že ve stejném duchu mluvil trenér na tiskovce. Ale lze to omluvit v takovém utkání, kdy je nahráno a věřím, že v dalších se to už opakovat nebude. A chci pochválit Honzu Hlaváče, který byl všude a hodně si v té lajně sedí. Moc se mi líbil i David Chalupa s Filipem Jiráskem, Jakub Moník a Štěpán Havránek.
Takže za 3 body a 2 třetiny díky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.