HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-13" |  vypnout filtr
 
RSS
 
13.11.2019, 21:32
 
 
Hvězdy v týmu? ... Není to sranda, angažovat takovou,, hvězdu,,.A to nejen kvůli jejím požadavkům. Není sranda tu hvězdu citlivě začlenit do mančaftu, ve kterým funguje chemie. Ve spoustě týmů se to nepovedlo (na všech ligových úrovních). Tady u nás je to myslím vše na jedničku... Jasně, Bedýnka byl svůj na Slavii, byl svůj v Hradci, je určitě i svůj tady, ale na ledě je neskutečnej. Z fleku by mohl hrát extraligu, o tom žádná. Sejček? To je kapitola sama pro sebe, ta jeho lidskost, úcta k soupeři, slušnost-paráda takovýho kluka mít v týmu! Hlavajda? Dře, chodí si pro puk ale i pro dohrání se k prknům, pohodář... To se prostě povedlo, klobouk dolů... Nevím co Rolas, sezona už jede, uvidíme...
Pane J. J., zdravím vás. Je čest dostat vedle pánů Bednářů, Vašíčků, Sýkorů, Hlaváčů, Soukupů, Vágnerů, Baďoučků v takhle fungujícím týmu nabídku k angažmá, byť,, jen,, s tužkou a papírem v ruce. Jsem opravdu potěšen. Víte, nejsem ale ten pravý... Občas někoho pošlu do análu a nevím, jestli by to dělalo dobrotu, platit za klubovýho pisálka pokuty... Domluvme se-občas něco písnu sem, vy ušetříte a budeme snad všichni spokojení Smajlík ...
A teď vážně-dělejte svojí práci stále tak, jak jí děláte doposud. Je radost Vrchlabí sledovat, je radost na Vrchlabí jezdit. Hezký den všem!
 
 
Vas53 | Vrchlabí
13.11.2019, 16:15
 
 
Letos je opravdu radost chodit na hokej. To co ti "dědci“ tady předvádějí je krása a s nimi rostou i ostatní. Skvělá atmosféra, prostě bomba. Jen tak dál.
 
 
13.11.2019, 14:33
 
 
Pěkně od JJ napsáno. A je vidět, že se zde dobře s hráči pracuje, funguje zde vlastnost, která dnes není všude samozřejmostí a to je slušnost. A ty výlevy na naše hráče, to jsou výlevy nešťastných lidí, které sužuje i mj. závist. Já za sebe můžu jenom smeknout a říct veliké Díky. Hokej nás tady baví, kluci dřou a my jim v hledišti fandime a jsme za to rádi. A fandime všem, bez rozdílu. Každý má svoji roli a každý je důležitý. A že tu máme hvězdy? To je bomba a mladí vedle nich jenom rostou. A tak to má v dobře fungující organizací být.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.11.2019, 13:24
 
 
Dovolím si stručně okomentovat angažování extraligových posil.
Takové hráče nelze nikdy koupit. Opakuji, nikdy!!! K tomu, aby naskočili za Vrchlabí se musí sejít pár zásadních okolností. Musí ukončit svoji hvězdnou kariéru ve vyšší soutěži, musí chtít pokračovat s hokejem, potřebují vědět, že tým má dobré zázemí (klub musí mít mezi hráči dobrou pověst) a vždy chtějí hrát v týmu s ambicemi - těmi nejvyššími. Pokud se tyto podmínky sejdou, tak je dohoda snadná a paradoxně to nikdy není jenom o penězích.
Kdyby tyto hvězdy chtěly ještě stále věnovat absolutní maximum času a úsilí hokeji, tak budou bez problémů hrát vyšší soutěže za úplně jiných podmínek.
Jinak si myslím, že je absolutně normální, že člověk a i hokejový klub pracuje nejlépe jak umí a chce podle svých možností dosáhnout těch nejlepších výsledků. A tak se to snažíme dělat i v HCSV, s mládeží pracujeme dlouhodobě na TOP úrovni a letos jsme to zase o kousek posunuli a s A-týmem je to stejné. Navíc naše návštěvy jasně ukazují, že dnes lidé chodí na osobnosti a to bez ohledu na výši vstupného či atraktivitu soupeře.
PS: maruš, Vás bychom brali do redakce - opravdu Smajlík Smajlík
 
 
 
Honziku Honziku Smajlík . Nic si nepochopil. Jde o tuhle sezonu, ve ktery o nic nejde, tak proc to vsechno. Proto hvezdy odpadaji a chytaji se v nizssich soutezich. Smajlík
Proc jste nepritahli ty hvezdy loni ?
 
 
KIZNOH | Vrchlabí
13.11.2019, 12:31
 
 
Je fakt, že reagovat na tyhle kecy by se ani nemělo. Ty " rádoby " hvězdy nastřílely minimálně polovinu všech gólů a zároveň na ně i přihrály. Tyhle " rádoby " hvězdy jsou určitě vzorem pro všechny ty mladé kluky, kteří makají ve prospěch mužstva.
Když to čtu, tak tě musí asi fakt sr ..t život. Měly bys být větším životním optimistou.
 
 
 
K cemu vsemu toto s tema "radoby" hvezdama ? Stejne zase v playoff hnedka vypadnete.
Nam je to letos uuuplne jedno, vymenilo se vedeni, s nim nekolik hracu a jedem od zacatku.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.