HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-26" |  vypnout filtr
 
RSS
 
26.10.2019, 22:11
 
 
Souhlasím s příspěvky podemnou. Ano, Paka byla bojovná, hrálu i tvrdě a ve spojení s ne úplně přesným hlavním rozhodčím to nebylo jednoduchý. Druhá t|řetina od nás byla hodně špatná(cca 12 minut), navíc nejenže jsme zase z jejich gólmana dělali kandidáta do NHL, on chytal opravdu dobře(samosebou měl i tolik potřebnou kliku). Hodně dobrá návštěva, ale určitě 1/3 našich Smajlík
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
26.10.2019, 21:47
 
 
Za tri body patri hracum dik. Ty presilovky, to je naprosta tragedie. Mozna by stacilo presvedcit hrace, ze kdyz ani jednou nevystreli, tak ty presilovky je zbytecne hrat.
Nyni to jeste jde, ale v play off by nas to mohlo sakra mrzet.
Hezky vecer vsem!
 
 
26.10.2019, 20:46
 
 
Tak pěkné 3 body, ale hra byla taková rozháraná. Paka byla nadržená, bojovná, ale to naštěstí nestačilo. Taková Slavia Praha, taky snaha, bojovnost a výsledek - body pro Barcelonu. I tady se projevila větší zkušenost, ale příště už by to stačit nemuselo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.