HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-10-13" |  vypnout filtr
 
RSS
 
13.10.2019, 17:48
 
 
Gratulace dalšímu Vrchlabskému hráči, který to dotáhl do extraligy Jakubovi Rychlovskému !
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
13.10.2019, 08:30
 
 
To Marus: Skoda, na zapase jsem nebyl, ale diky tvemu popisu a zhodnoceni, vim, jak nasi hrali. Velmi dobra analyza, mohl(a) by ses tim zivit Smajlík .
Samozrejme gratulace klukum. Nejvice mne mrzi ten pristup nekterych mladasu. Stale pri rozhovorech rikaji, ze se uci od starych bardu, ale zatim tam jsou dost velke rezervy.
Hezky den vsem!
 
 
13.10.2019, 07:50
 
 
Zdárec. Včera jsem byl osobně. Od nás to nebylo špatný, ale první třetinu jsme mohli(a měli) vést 5:0 a mohli jet domů. Měli jsme převahu jako hrom, puk z 90% na našich hokejkách, domácí zakřiknutí a jakoby se nás báli a čekali co uděláme. Jo, hezký. Ale rozhodují góly, a aby se daly, musí se střílet na bránu. A to už žádnej šlágr nebyl. Střel bylo málo a pokud byla, všechno jejich gólman viděl. My uděláme skoro ve všech zápasech z gólmanů soupeře polohvězdu. Jsou dobří, to ano, ale pomáháme jim.!Máme špatnou produktivitu ke vstřelení gólů. Samosebou herní kvalita týmu se musí projevit (taky se projevila), ale nebylo to lehký. Domácí zjistili že nemusí jen koukat na hvězdy, a zahrozili... Nezávidím našim gólmanům, střely co na ně jdou jsou těžký, většinou přes clonící hráče, nebo z brejků...
Hodně se tady propírá hráč č. 9 Matějček. Sledoval jsem ho včera. Nechci a nebudu tady dlouze někoho kritizovat, to mi nepřísluší. Jen velmi krátce. Hraje pro mě alibistickej hokej. Bojí se soubojů, nejde do něčeho co může bolet. Špatný, když tohle má hokejista v hlavě. Jakej rozdíl od dědka Bednářů kterej včera měl u prken víc soubojů, než č. 9 za sezonu. To samý Hlavajda, toho to včera taky asi párkrát zabolelo.
Ještě bych chtěl pochválit Hozyho a pogratulovat ke gólu.Zasloužil si ho! Nejdřív zabojoval do obrany a v následným protiútoku máknul dopředu a díky bruslení a chtění hrát si pro ten gól zaslouženě došel. Taky ho parádně nejen s hráčema oslavil Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.