HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-12" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.07.2018, 23:55
 
 
Tak tady je to s přípravou pokaždé takové zvláštní. Co do tréninku a tak bych si to nedovolil hodnotit, vždy se tým správně rozehrál a předvedl relativně slušnou sezónu i přesto že snad byli na ledě jako poslední z okolních týmů určitě. Horší je nevyrovnaná kolonka odchody-příchody. Já pořád věřím že budeme mít vlastní hráče a čekáme na to co se uvolní z 1. ligy.
 
 
claupe | Praha
12.07.2018, 23:51
 
 
Furt tady nemrmlejte,jak píše Kukis,kdo si počká ten se dočká,jinak do brány bude ......prostě pecka Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
12.07.2018, 13:50
 
 
Nikdo nemrmlá, ale co se děje letos, nikdo nějak moc nechápe! Na to, že je skoro půlka července, ticho po pěšině, nikdo netrénuje, jen individuální plány, tak to je docela trága!
 
 
Kukis.... | Vrchlabí
12.07.2018, 10:05
 
 
Počkejte si a nemrmlejte porát.. 😀 Soupisku Dvora vnímám jako náš tým před 2/3 lety, kvalitní, patřící do horních pater tabulky, ale bez šancí se podívat do baraže... Nutno si uvědomit,, že s vedením hokeje máme větší zkušenosti a že jsme stále o krok napřed, co se našich hlavních rivalů ve skupině týče.. Taky čekám jména, hlavně do brány a věřím že to bude stát za to.. Jinak souhlas, Šťastného největší škoda..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.