HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-11" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
11.07.2018, 23:22
 
 
No zatím jsem tu vždy chválil vedení týmu, byl jsem rád že tu jsou dva hráči co tu něco odehráli. Tohle co se děje před touto sezónou nechápu Smajlík Velice vydatně jsme posílili kádry rivalů Dvora a hlavně Jablonce, který nám dlouhodobě nesedí. Už nemáme vlastního brankáře na pozici číslo 1 a budeme spoléhat na to co nám pošle Hradec Králové. Podle toho že jsou zatím jen dvě posily a hodně odchodů tak snad čekáme na to co z HK přijde. Asi se tedy staneme Benátkami a dalšími farmářskými týmy bez svých hráčů. Absolutně proti předchozí koncepci vlastních hráčů a zabudování juniorů do áčka. Hlavně se budeme prát o postup. Ne z toho nemám dobrý pocit...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.