HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-19" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jiri.zaplatile | vrchlabi
19.06.2018, 22:27
 
 
My jako fanousci jiste brouzdame i na portalech konkurencnich klubu kde se snad odkryva jen Dvur Kralove ale pokud nas klub v teto sezone vyhlasil utok na vyssi soutez,musi hledat minymalne hrace na rozhrani extra ligy a WSM ligy aby byli pro tuto soutez a nas klub prinosem.Pripravy a testy hracu z vyssich soutezi se take teprve rozbihaji a tak si budeme muset jeste pockat,koho povereny manazer privede.Zatim tech informaci moc neni ale snad by ctenare mohlo uspokojit alespon sdeleni o pripravnych zapasech;Tak nam Jirko neco pust.No a ze prijde take novy trener je v poradku aby se zacinalo z jedne roviny pro vsechny hrace.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.06.2018, 21:59
 
 
Máme i trenéra. Těžko soudit jméno je mě trochu známé, ale uvidíme. Teď ještě nějaké posily ať nehrajeme jen s půjčenými Hradeckými juniory. Vedle Dvůr vesele posiluje a náš klub jako obvykle trochu vyčkává.
 
 
19.06.2018, 16:15
 
 
Tak doufám že do třetice to bude správná volba: Řeháček, Jeřábek a nyní BADˇOUČEK. Vítej ve Vrchlabí!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.