HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-1" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
01.06.2018, 23:12
 
 
Tak jsem si přečetl dnešní první informace a mám z toho smíšené pocity. To že bude klub lépe ekonomicky zajištĕn je samozřejmĕ super. Ohlednĕ WSM ligy bych na jednu stranu kvalitnĕjší soutĕž bral, na druhou stranu nebude derby. A pak je tu Hradec Králové a má jediná obava. Snad nebudeme jeho farmou kterou požene do WSM ligy. Farmy se mi nezamlouvají. Jinak bych podotkl že to že jsme hráli na špici naší skupiny bylo velice hezké, ale ostatní dvĕ skupiny a to hlavnĕ východ byli v posledních letech sportovnĕ úplnĕ nĕkde jinde. V minulé sezónĕ to podtrhl vítĕz naší skupiny Jablonec, který v prolínací soutĕži nezískal ani bod! Cíl postoupit je tedy hodnĕ smĕlý a bude vyžadovat velké zlepšení týmu. Budu držet palce Smajlík
 
 
01.06.2018, 21:06
 
 
To Rebel potěší,že maj s postupem zase utrum Smajlík HC VRCHLABÍ OLÉÉ Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.