HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-24" |  vypnout filtr
 
RSS
 
PepaHCV | Vrchlabí
24.03.2018, 18:24
 
 
hermoch: Já nevim jestli má cenu při tvé inteligenci odpovídat, ale budu se snažit. Pan Jakubec napsal dobře že názor vypovídá o pisateli vše. Ohledně našeho náhradního brankáře jsi zrovna napsal zápas který mi byl příkladem toho proč jsem to tam napsal. V tomto utkání pustil gól z půlky a naopak vychytal v závěru nájezd. Trutnov tady nikoho nezajímá jseš s tim tady naprosto mimo, ale budeš si žvanit dál...

K názoru pana Jakubce ohledně diskuze. Hermoch a další jsou důvodem proč přemýšlím jestli tuhle diskuzi navštěvovat. Je hezké že tu pan Jakubec píšu o týmu, ale tyhle zajímavé informace vždy hledám, protože jsem zakryté vrstvou příspěvků Trutnovské spodiny. Je to škoda.
 
 
hermoch | TRUTNOV
24.03.2018, 15:09
 
 
Škoda jednostranného pohledu,třeba na Abrahama v brance,po derby v Trutnově to bylo Abrys je specialista a málem dostával zlatý klíč od brány do Vrchlabí a po Jablonci,že už by bylo třeba jiného.A 22..3 nějaký P. uvádí,že v Trutnově už jezdí po betonu,je to chybou duševního zdraví nebo jiným příznakem ?
 
 
jinfa | vrchlabí
24.03.2018, 07:39
 
 
To:Pepahcv- Smajlík Tak naviděnou v nové sezóně.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.03.2018, 07:23
 
 
jinfa: Já ti rozumim, ale jeho přínos je už v tom že můžou mladý kluci na tréninku vidět jak se hráč se zkušenostmi v NHL připravuje. Rozdílového hráče jsme našli jen v sérii s Kobrou a nebyl to nikdo z posil.
 
 
jinfa | vrchlabí
24.03.2018, 07:09
 
 
To:Pepahcv-Za to co J.Hlaváč v hokeji dokázal...,má u mě velký respekt Smajlík Pro nás v amatérské soutěži je vždy dobře,když se objeví takováto persóna.Pro naše vedení palec nahoru!!! Smajlík Jinak jsem to spíš myslel tak,když už posila,tak tedy rozdílový hráč.Ale to přeci neznamená,že to bude jen stroj na góly....
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.03.2018, 00:46
 
 
Útok proti Jablonci zklamal celej. Zrovna Hlaváč měl v sezóně skoro dva body na utkání a v play off bod na zápas. Myslím že byl dobrou posilou, nečekal jsem že by jen proto že hrál NHL tu měl tento 40 letý hráč dávat dva góly v každém zápase. Proti Jablonci to nevyšlo celkově útoku, to nebylo o jednotlivcích.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.