HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-21" |  vypnout filtr
 
RSS
 
21.03.2018, 18:09
 
 
No, já si myslím, že to zase tak špatná sezóna nebyla. Občas přišla krizička, ale občas přišly také zápasy, které byly tak fantastické, že byste odpustili hokejistům všechno. A z toho plyne ten částečný nedosyt. Když umí tým zahrát taková neskutečně krásná utkání, špatně se připomíná, že to je jen sport, kde zase přijdou utkání, která zase až tak krásná nebudou. Kromě výkonů "mého" Vrchlabí a jeho fantastických fans musím vyjádřit uspokojení rovněž nad tím, že jsme nejlepším týmem v nevšedně hokejovém okrese. Rovněž lze pozitivně kvitovat letošní nárůst a kultivaci fanoušků Trutnova, což výrazným způsobem obohatilo všechna derby. A protože hokej ve Vrchlabí funguje velmi dobře i u mládeže, tak nemohu být nespokojen. Všem, kteří si na letošní vrchlabské sezóně mákli, upřímně děkuji!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
21.03.2018, 09:05
 
 
jinfa: Nevím měl jsem včera za to že ty dva příspěvky byli od tebe když už si tykáme, ale ten první na který jsem reagoval byl od Atherose. Proto ta reakce, nedokoukl jsem Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
21.03.2018, 04:50
 
 
To Pepa HCV. Na tohle ti nebudu odpovídat a na tvé rady ohledně "opravdového fanouška" už vůbec né Smajlík Jen zopakuji-já nespekuluji.A už jednou jsem uznal,že byl soupeř a hlavně jejich brankář lepší.... Smajlík Víc se k tobě raději nebudu vyjadřovat.... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.