HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-18" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
18.03.2018, 23:03
 
 
Liedrian: Jestli tady je jen hokej, tak vy tam u toho Trauče nemáte pořádný žádný sport. Vlk se časem projevil ještě docela rozumně, ale tyhle provokatéři od rozpuštěného ledu jako ty to je fakt bída... Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
18.03.2018, 23:02
 
 
To :Liedrian,spousty fanoušků tu máme mezi sebou i z Hostinného.Tak se přidej k nám a příjeď v úterý na hokej do Vrchlabí!!!Nebo jsi snad jen i bijec skrze klávesnici?! Smajlík
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
18.03.2018, 22:49
 
 
To,vlkzwallstreet, přesně napsaný tady se kritika na své hráče nenosí jen na soupeře....já se jim nedivím kromě hokeje ve VRCHLABÍ není nic,proto to tam tak prožívají ale plně je chápu,ještě že to je jenom pár fandů zde třeba takový JINFA toho obdivuji........
 
 
jinfa | vrchlabí
18.03.2018, 22:48
 
 
TO: Vlk....,na výsledek dnešního zápasu vaše simulování opravdu nemělo zas takový vliv. Smajlík Hokej je kromě jiného o proměňování šancí... a rozhoduje to,kdo udělá méně chyb.Holt dneska jste v tom byli především ve třetí třetině lepší.Jinak simulování Vlků a výlevy p.Cinibulka jsou už několik let ostudou celé ligy!!!Takže pro tebe ještě jednou: J.BAT JABLONEC!!!!J.BAT JABLONEC!!!
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
18.03.2018, 22:33
 
 
Jelikož sleduji i fotbal a v Jablonci jsem byl na obou sportech tak Tě překvapím ale vím to. Stejně je to na tak velké město bída. Jinak nám nepodsouvej jestli se budem vymlouvat nebo ne, nic takového se tu neděje. Série není rozhodnutá, budeme ještě bojovat!
 
 
 
Tady fanoušky nikdo neporovnává, jen jsem psal, že je to Vaše pokřikování nechutný.
Nemá smysl mít forum, to pochopilo už víc hokejových týmů. Diskutuje se jen když se vyhrává, to je pak každej trenér a plácá se přes ramena. Jakmile se prohraje, může za to rozhodčí a nebo soupeř. Nikdy né vlastní mužstvo.

Jak vidíš, dá se vyhrávat i s těma málo fanouškama co máme, nám to na výhru stačí Smajlík . Ono pokud je ve městě ještě fotbal, tak se bohužel fandí víc tam a hokej je až na druhým možná třetím místě, ale to Ty nevíš.
Čekám, že někdo napíše, že naši simulovali a nic. Že by jste sklopili uši a tentokrát přiznali, že jste si to opravdu prohráli sami nebo na to nemáte koule a budete se zase na něco vymlouvat ?
 
 
jinfa | vrchlabí
18.03.2018, 22:15
 
 
Po dost dobrém výkonu tahle prohra hodně mrzí. Smajlík Chce to více využívat přesilovky(první pětka) a nabídnuté šance!!!!!V úterý to prostě musíme urvat!!!Máme na to!!!!HCV-olé!!!
 
 
18.03.2018, 22:01
 
 
Budeme bojovat dál,dnes to bylo fakt nadějný,ale,když vemu kolik stojí fanouškú za našim týmem,dnes nás tam bylo několik stovek,a větší Jablonec sem vyslal asi 3 fanoušky,tak pořád věřím, že to ještě dáme. My máme pro koho hrát!
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
18.03.2018, 21:40
 
 
Stejně tak nemají fórum nebožáci z Trutnova a nedalekého okolí a přitom mají rozpuštěný led Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
18.03.2018, 21:38
 
 
Vlku on taky žádný jiný tým jako vy nehraje, takže jinde to nemá smysl. O fanoušcích se jinak nebav, to nejde porovnávat.... play off a tady z Jablonce skoro nikdo. Jste ostudou a nejslabším článkem svého týmu. Nemáte ani fórum tak musíš žvanit tady...

Dnes je to škoda, vypadalo to nadějně. Hlavu vzhůru musíme bojovat. V úterý to doma napravíme a pak se uvidí. Je to vyrovnané.
 
 
 
A to pokřikování je od Vás opravdu nechutný, to v Jablonci nepředvádí nikdo.
 
 
 
Předem chci říct, že je mi jedno jestli postoupí jeden nebo druhej, stejně na první ligu nemá ani jeden mančaft.
Hráči Vrchlabí by měli začít u sebe. Dneska předvedli od první třetiny výborný hokejový výkon. Ani rozhodčí, ani Kamil (bohužel ještě nehraje), ani led. Nevim proč, ale pos*ali se, začali dělat minely a proto jsme dneska opět doma vyhráli, Tahle serie nemá favorita ani v jednom zápase. Ve Vrchlabí jsem v pátek byl, rozhodlo vyloučení na konci druhé třetiny a následné využití obou přesilovek. Jinak Jablonec horší nebyl, bylo to vyrovnaný stejně jako dneska ...
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
18.03.2018, 21:20
 
 
To je smůla, tak rozehrané utkání a prohra,ve Vrchlabí nefunguje obrana!!!!!!Jsem zvědavej jaká bude výmluva, určitě na led, malé kluziště a rozhodčí, jména neříkám ty už vědí zde diskutujcí VRCHLABÁCI myslím jména hráčů Jablonce jak hráli nečistě!!!!!!!!!
 
 
hermoch | TRUTNOV
18.03.2018, 20:46
 
 
Co dělat,žádné mužstvo nemá štěstí předplacené na celý rok,ale bojovat lze ! Nejhorší je hledat chyby všude jinde než u sebe. Rohodčí,Bříška,malé kluziště měkký led,špatné větrání atd. !!!
 
 
18.03.2018, 20:20
 
 
Copak došlo palivo nebo co se děje ?
 
 
18.03.2018, 14:45
 
 
Děkuji za odpověď, když si to člověk vyloží takto tak se to dá akceptovat a doufám že to tak myšleno bylo Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
18.03.2018, 13:47
 
 
To Hancek:
Nemohu mluvit za celé vedení, jsem pouze jedna jeho část, ale vyjádřím se za sebe.
Za prvé jsem ten pokřik vůbec nezaznamenal, ale asi byl.
Za druhé, podle mého se vůbec nejedná o rasistický pokřik. Rasistické by bylo, kdyby pan Nevyhoštěný byl cikán a nějaký hlupáci by kvůli tomu na něho pokřikovali, s tím bych měl problém. Pana Nevyhoštěného osobně neznám, ale co jsem si mohl všimnout, tak cikán není. Tudíž na něho fans křičeli pravděpodobně kvůli jeho stylu hry a ne kvůli jeho etnické příslušnosti. Když nad tím tak přemýšlím, tak máte asi pravdu, že ten pokřik je urážející, ale v těchto souvislostech uráží spíše cikány.
Jinak níže je odkaz na FB (pokud to půjde zobrazit), kde je zákrok Klémy na pana Nevyhoštěného. Dle mého a dle konzultace s rozhodčími a následně i dle disciplinární komise se nejednalo o žádný faul. Realita na ledě - Kléma 5+TH a pan Nevyhoštěný nám v následující přesilovce dává vítězný gól.
Takže SORRY JAKO

odkaz

Jinak dnes do Jablonce a hodně víry s sebou, že konečně zlomíme tohle prokletí. Smajlík Smajlík
 
 
18.03.2018, 10:12
 
 
To:Hancek. Je potřeba si uvědomit, proč se to na něho křičí. Při tom, co předvádí se divím, že to není i horší označení, než cikán. Je to bezcharakterní hráč, kterému nedělá sebemenší problém svalit se na led, dvě minuty ležet a v příštím střídání naskočit do hry.
Chytá za nás Martin Abrahám, na kterého by fanoušci mohli křičet to samé, ale nedělají to, dokonce ani v Trutnově.
Takže asi tak....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.