Filtr: výpis příspěvků ze dne "2007-9-15" |  vypnout filtr

Info do Vrchlabi , na středu si sebou vemte rybářské sedačky jinak si nesednete,páčn unás se provádí rekonstrukce haly Smajlík Smajlík

15.09.2007, 22:07

odkaz
prezentujte se přátelé

15.09.2007, 20:19

škoda...při troše štěstí mohl být nečekaný bodík,ale před zápasem jsem v duchu tipoval jasnou výhru Chomutova.Takže z tohoto pohledu je výsledek přijatelný.Těším se na pondělí,tady by to už chtělo udělat za každou cenu 3 body,Most bude jeden z našich hlavních konkurentů.Jinak můj názor je ten,že když se letos zachráníme,tak budu sezonu považovat za úspěšnou.Cokoliv navíc bude jen příjemný bonus.

Kalousek | HCV
15.09.2007, 20:09

C h o m u t o v - Po vydařené první třetině domácích, kdy začali domácí aktivně a měli dostatek šancí, které přetavili ve vedoucí branky Jíra s Haškem, přišo ve druhé třetině trochu polevení a hostující Pajič toho dokázal v přesilové hře využít a snížil. Následné šance pochytal spolehlivě Luboš Horčička. V závěru mohli domácí vedení navýšit Havlůj s Trefným, ale ani jeden hostující branku netrefil. V závěrečném dějství nejprve srovnal opět v početní výhodě Pajič, poté však vrátili domácím dvou brankové dvě povedené střely od modré čáry. Nejprve prostřelil Faltu Révay a o chvíli později jej propálil i Ťupa. Prakticky hned v zápětí ujel Pajič a střelou mezi Horčičkovi betony zkompletoval svůj hattrick. V závěru mohli chomutovští pojistit své vedení v početních výhodách, ale to se nepovedlo, a tak vybojovali vítězství 4:3.

Jake | HC Vrchlabí

škoda, škoda, škoda, po prvních deseti minutách to vypadalo všelijak, ale konečný výsledek není vůbec špatný!! nevíte někdo nějaké podrobnosti ze sápasu?? PS.: Pajič-gratulace!!! Smajlík

JáraCimrman | Vrchlabí
15.09.2007, 19:52

TO: Petr K Řediteli asi jsme měli jet co?

Steech.8 | HC Vrchlabí
15.09.2007, 19:49

Velká gratulace hoši...sice prohra,ale se vztyčenou hlavou....v pondělí hurááá na Most....

Mirdas® | HC Vrchlabí
15.09.2007, 19:48

Kluci, byly to ale nervy.Pajo smekám a klukům děkuju za velmi slušnej výsledek. Na nováčka s lídrem Smajlík Smajlík Smajlík Nebejt tolik oslabení.......

Petr K | Spindl/MOTOR

Kluci na to proste MAJI !!!

15.09.2007, 19:46

Tak vysledek dobrej Smajlík Myslím ,že ani Chomutov nečekal takhle dramatickej zápas Smajlík Ted doma nepodcenit hlavně Most Smajlík Jinak sem zvědavej na hodnocení naší hry Smajlík A to že se budem zlepšovat tomu taky věřím Smajlík

Mory | Chomutov
15.09.2007, 19:43

no gratulace docela jste se drželi čekal jsem tak 6:0 jde vidět že jste farma Liberce Smajlík

Krásnej výsledek to je Smajlík Kluci díky Smajlík po deseti minutách jsem se bál debaklu, ale klobouk dolů, je vidět že tenhle tým potřebuje čas a pak to bude fičák Smajlík a Pajo klobouk dolů, perfektní Smajlík jen škoda zase tech vyloučení :( Ale i tak super Smajlík

15.09.2007, 19:42