HC Stadion Vrchlabí – Získá HC Stadion další body na domácím ledě?
Preview k zápasu

Získá HC Stadion další body na domácím ledě?

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí se po posledním vyhraném zápase znovu zvedá a svou formu může dokázat před domácími fans, před kterými vyzve v sobotu Cheb. HC Stadion je aktuálně na šesté pozici, na kontě má 32 bodů a určitě bude chtít další body přidat.

HC Stadion Cheb je aktuálně na devátém místě v tabulce, na kontě má již 25 bodů. V posledních zápasech se mu dařilo, porazil Písek, Hronov i mostecké Lvy. I v dalších utkáních bral soupeřům body. Co se týče bodového zisku, naposled si prohru okusil na začátku listopadu proti Benátkách, od té doby jede na vítězné vlně. Podaří se mu prodloužit sérii?

Poslední zápasy
Písek – Cheb 3:5
Cheb – Hronov 4:2
Cheb – MOSTEČTÍ LVI 3:1
Řisuty – Cheb 2:3
Cheb – Klatovy 4:2

HC Stadion Vrchlabí má za sebou naopak sérii proher, kterou se mu povedlo prolomit až v posledním utkání proti předposledním Řisutům. Těm vrchlabáci nasázeli rovnou sedm branek. Bohužel předtím nestačilo Vrchlabí na Kobru Praha, Letňany, Chomutov nebo Benátky. Doufejme, že vítězstvím nad Buldoky nabrali novou krev do žil, a o další body se porvou právě před domácími diváky.

Poslední zápasy
Řisuty – Vrchlabí 3:7
Kobra Praha – Vrchlabí 3:1
Vrchlabí – Letňany 1:3
Chomutov – Vrchlabí 4:3
Vrchlabí – Benátky n. J. 1:2

Vzájemné zápasy
2022 Cheb – Vrchlabí 0:4

Kanadské bodování Vrchlabí
1. David Chalupa 11+12
2. Ondřej Chrtek 7+16
3. Patrik Urban 6+13

Kanadské bodování Cheb
1. Michael Čejka 9+12
2. Vladislav Vrtek 6+7
3. Jan Nekvinda 4+9

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 1+7
Cheb: Vojtěch Šik 0+8

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.21 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
Cheb: Jakub Kašpar 3.17 prů. na záp.
Nir Shmuel Tichon 5.37 prů. na záp.
Adam Horák 1.12 prů. na záp.

Zápas se odehraje v sobotu 26. listopadu od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od HC Stadion Vrchlabí.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 26.11.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE