HC Stadion Vrchlabí – Zadaří se HC Stadionu proti Slavii?
Preview k zápasu

Zadaří se HC Stadionu proti Slavii?

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí má za sebou dva nevydařené zápasy. Tentokrát zajíždí do Prahy, kde se utká s týmem Slavie. Ta je v tabulce dvě místa nad krkonošským celkem a má tak lepší pozici. Podaří se vrchlabskému celku získat cenné body?

HC Stadion je v tabulce na desátém místě a po prvotním nadšení z úspěchů přišla ledová sprcha. Poslední dva zápasy mu vůbec nevyšly, Litoměřice ho přehráli poměrem 3:1, kdy vstřelily dva rychle góly na konci zápasu. Stejným výsledkem skončil i zápas proti Přerovu a Vrchlabí tak má na kontě pouze 14 bodů. Na středečního soupeře ale ztrácí pouze jeden.

HC Slavia Praha je na osmé pozici a stejně jako Vrchlabí nestačila na Přerov. Nezvítězila ani v zápase proti Porubě. Z posledních čtyř zápasů nezískala ani bod, poslední výhra byla na konci září proti Kadani, kterou Slavia porazila 6:1. Stejně jako Vrchlabí tak bude chtít získat všechny tři body.

Zápas se odehraje v Praze ve středu 13. října od 18. hodin.