HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabský tým vyráží do Kolína

Vrchlabský tým vyráží do Kolína

14.01.2016

HC Stadion o víkendu zavítá na kolínský led, kde se odehraje další, v pořadí již 27. kolo. První vzájemný zápas, který se odehrál ve Vrchlabí v říjnu, dopadl lépe pro hosty, kteří zvítězili na samostatné nájezdy 4:5.

Vrchlabští hráči zahájili nový rok třemi výhrami. Proti Žďáru nad Sázavou vyhráli sice až v prodloužení 6:7, Sokolovu i Kobře Praha už ale sebral všechny tři body. Zvlášť poslední odehraný zápas, dohrávka 23. kola, ve které HC Stadion hostil pražský tým, byl napínavý od začátku do konce. Dvakrát museli domácí dotahovat ztrátu, na konci druhé třetiny dostal Vrchlabí do vedení Šťastný. Ve třetí části přidal HC Stadion ještě dvě branky, kdežto hosté pouze jeden a body brali k radosti fanoušků domácí. Krkonošský tým si tak vykompenzoval tři prohry na konci roku a bodově se dotáhl na třetí Klatovy. V sobotu mají možnost přidat další tři body a mohou pomýšlet i na druhé místo v tabulce.

Kozlové z Kolína prozatím vedou tabulku s 62 body. Pouhé dva body za nimi jsou táborští Kohouti, Kolín bude chtít soupeři odskočit, proto čekejme zajímavý zápas plný střetů. Kolín má v tomto roce odehraná dvě utkání, proti Táboru se mu dařilo a vyhrál těsným poměrem 2:1, naopak proti Kobře Praha, kam Kozli zajížděli, se jim nedařilo a o jedinou branku prohráli. Poslední prosincový zápas také nedopadl podle jejich představ, v Nymburce prohráli stejným poměrem jako proti pražskému týmu. V sobotním utkání jim tak půjde o důležité body, o které budou bojovat naplno.

Zápas se odehraje na kolínském ledě mimořádně již od 15:00. Stále máte možnost přihlásit se do fanbusu nebo si udělejte výlet po vlastní ose. Očekává se velká podpora od vrchlabských fanoušků, buďte mezi nimi!