HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí do Děčína
Preview k zápasu

Vrchlabí zajíždí do Děčína

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí k poslednímu letošnímu zápasu zajíždí do Děčína. Ten je v tabulce na čtvrtém místě, na kontě má 37 bodů. Vrchlabí se drží na vrcholu tabulky, na kontě má bodů 61 a také pouze dvě prohry. První dva vzájemné zápasy dopadly lépe pro Vrchlabí, poprvé zvítězilo 5:2 a podruhé doma 6:1.

HC Děčín zvítězil v posledním odehraném zápase nad Bílinou těsně 4:3. Předtím ale nestačil na Řisuty, se kterými prohrál 1:5. Další zápasy skončily až v prodloužení - proti Jablonci získal Děčín pouze bod, zatímco proti Trutnovu v prodloužení zvítězil. Podaří se mu překvapit papírově lepšího soupeře?

HC Vrchlabí se po prohře doma s Novou Pakou rychle oklepalo a znovu jede na vítězné vlně. Naposledy nadělil Stadion devět branek Řisutům, stejný příděl dostal doma také Trutnov a Jablonec, který se představil na vrchlabském ledě. Na kontě má Vrchlabí pouze dvě prohry, a to proti Trutnovu hned na začátku sezony a bez bodů skončil také v Nové Pace.

Zápas se odehraje na ledě Děčína v sobotu 21. prosince od 18.hodin. Nenechte si ujít poslední zápas letošního roku!