HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá Klášterec nad Ohří

Vrchlabí přivítá Klášterec nad Ohří

30.10.2015
Jana Poskerová

V sobotní podvečer pokračuje II.liga 12. kolem. Tentokrát přijede do Vrchlabí celek ze vzdáleného Klášterce nad Ohří.

Soupeř z Klášterce je v současné době na 15.místě tabulky s 11 body. Body si připsali proti Písku (zápas rozhodly až samostatné nájezdy), Pelhřimovu, Jindřichovu Hradci a Bílině. Bez bodu byli v zápasech proti Havl. Brodu, Trutnovu, Klatovům, Děčínu, Nymburku, Táboru a naposledy ve středečním kole podlehli doma Kobře Praha 0:6. Nebezpečnými pro vrchlabské hráče budou jistě útočníci Lukáš Hrdlička (16) a Danko Deveri (23). (Aktuální statistiky se nepodařilo dohledat, po osmi kolem měli 7+8 a 7+6, pozn.redakce).

Vrchlabí se po středeční prohře v Jablonci usadilo na 5. místě tabulky s 22 body. Se soupeřem z Klášterce sehrál tým v minulé sezóně dva vítězné zápasy a to 6:2 a 8:3 pro Vrchlabí.

V sobotním zápase je opět připravena tradiční soutěž "Hod pukem", tentokrát se hází o skvělé ceny od VANCL SPORTU: 1. místo Outdoor batoh SPYDER v hodnotě 2800 Kč, 2. místo Lyžařská helma ROSSIGNOL v hodnotě 2200 Kč a 3. místo Balíček HC Stadion Vrchlabí. Tak dobrý hod.

Úvodní hvizd je v 17:00.