HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá HC Rodos Dvůr Králové nad Labem

Vrchlabí přivítá HC Rodos Dvůr Králové nad Labem

07.01.2020
Lucie Horčičková

Ve středu 8.1.2020 přivítáme na domácím vrchlabském ledě soupeře ze Dvora Králové nad Labem.
S tímto týmem odehrál letos HC Stadion Vrchlabí již 3 utkání. Skóre na zápasy je nyní 3:0 pro HC Stadion.
K tomuto prvnímu domácímu utkání roku 2020 jsme si pro Vás připravili soutěže "HOĎ PUKEM NA STŘED" a TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve kterých si můžete zasoutěžit o několik speciálních cen od našich partnerů utkání. Partneři tohoto utkání jsou výjimečně rovnou tři, a to Restaurace Švejk, Skiareál Špindlerův Mlýn a Havex auto. Více informací najdete níže.

V sobotu odehrál HC Stadion Vrchlabí v Bílině své první utkání roku 2020. Z tohoto utkání si naši hráči přivezli domů výhru 11:2 a připsali si tak do tabulky další 3 vítězné body.
V tabulce se HC Stadion drží stále na 1. místě s 67 body.

Středečním soupeřem, kterého přivítáme na domácím ledě bude HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, který v tabulce zaujímá druhou příčku s 53 body.
V posledním měsíci roku 2019 se HC Rodosu příliš nedařilo. První zápas v prosinci odehrál HC Rodos proti Nové Pace, která ho porazila 2:1. Poté se ale utkal s MOSTECKÝMI LVY, nad kterými vyhrál 7:4. Následovala utkání proti jabloneckým Vlkům, kteří zvítězili 6:4, Trutnovu, kterému HC Rodos nedal ani šanci vstřelit gól (6:0) a nakonec proti Řisutům (7:0).
První utkání nového roku odehrál Dvůr Králové v sobotu 4.1.2020 proti Děčínu a vyhrál nad ním 10:3.

Během první přestávky středečního utkání proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o následující ceny:
1. místo: 2x celodenní skipas do Špindlerova Mlýna, 2x vstupenka na sobotní Travesti Show, ceny od Havexu
2. + 3. místo: 1x celodenní skipas do Špindlerova Mlýna, 1x vstupenka na Travesti Show, ceny od Havexu

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

Dále je také připravena TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které můžete soutěžit o 2x celodenní skipas do Špindlerova Mlýna, 2x vstupenku na sobotní Travesti Show a ceny od Havexu.
Výsledek po základní hrací době můžete tipovat na našem facebooku nebo instagramu do 8.1.2020 do 18:00.