HC Stadion Vrchlabí – Ve středu se HC Stadion postaví rivalovi z Trutnova...

Ve středu se HC Stadion postaví rivalovi z Trutnova...

03.11.2019
Lucie Horčičková

Ve středu 6. listopadu 2019 čeká naše hokejisty druhé letošní derby proti Trutnovu. První vzájemné utkání odehrály týmy na trutnovském ledu, odkud odjel HC Stadion s těsnou prohrou 2:1.

K tomuto utkání jsme si pro Vás připravili rovnou dvě soutěže a to "HOĎ PUKEM NA STŘED" a TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve kterých můžete soutěžit o skvělé ceny od partnera utkání ONLINESHOP.CZ.
Více informací o obou soutěžích naleznete níže...

HC Stadion Vrchlabí odehrál v sobotu 2. listopadu své 13. utkání letošní sezóny a to na ledě v Jablonci nad Nisou. Odtud si Vrchlabí odvezlo výhru 8:1, díky gólům Štěpána Matějčka, Filipa Jiráska, Petra Sýkory, Štěpána Havránka, Jaroslava Bednáře a Jirky Hozáka, který si v tomto utkání dal svůj první hattrick kariéry.

Středeční utkání bude ve znamení derby a na náš vrchlabský zimní stadion zavítá rival z Trutnova.
HC BAK Trutnov má za sebou rovněž 13 odehraných utkání, ze kterých získal 5 výher. V posledních odehraných utkáních se Trutnovu příliš nedařilo, až sobotní zápas s Děčínem přinesl Trutnovu, po 5 prohrách v řadě, výhru.
Nejprve prohrál v prodloužení se Dvorem Králové (4:5) a následně i proti Nové Pace (2:3). Poté se Trutnov utkal proti Mostu (6:8), Jablonci (4:6) a na konci října proti týmu z Řisut, se kterým prohrál v prodloužení 2:3. V první listopadovém utkání sehrál Trutnov utkání na domácím ledě s Děčínem, které skončilo po nájezdech výhrou domácího týmu (4:3).

Přijďte svůj tým podpořit a zasoutěžit si o skvělé ceny již tuto středu 6. listopadu 2019 v 18 hodin na vrchlabský zimní stadion.

Pokud chcete předejít frontám, kupte si lístek online zde

Ve středu pro Vás máme připravené 2 soutěže a v obou můžete soutěžit o ceny od partnera utkání ONLINESHOP.CZ:

TIPOVACÍ SOUTĚŽ
Tipujte výsledek středečního utkání proti Trutnovu po základní hrací době na našem FaceBooku do 6. 11. 2019 do 18:00. Výherce čeká cena v podobě žehličky.

"HOĎ PUKEM NA STŘED"
Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", kdy si budete moci zasoutěžit o následující ceny:
1. místo: Pivní set
2. místo: Rychlovarná konvice
3. místo: Fén na vlasy
Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč a soutěžit o tyto super ceny!!!!