HC Stadion Vrchlabí – V sobotu čeká Stadion utkání proti soupeři z Děčína

V sobotu čeká Stadion utkání proti soupeři z Děčína

11.01.2019
Lucie Horčičková

V dalším domácím utkání přivítáme v sobotu na našem ledě Děčín, se kterým se HC Stadion setkal v této sezóně zatím jen jednou...
Na tento zápas jsme si pro Vás opět připravili soutěž "HOD PUKEM NA STŘED" o ceny od našeho partnera utkání, kterým je Skiareál Špindlerův Mlýn.

Poslední utkání odehrál HC Stadion Vrchlabí ve středu 9.1.2019 na domácím ledě proti Letňanům, které porazil 5:1. Během první třetiny skóroval Martin Vágner, ve druhé části se podařilo dostat puk za gólmanova záda Pavlovi Mrňovi a Alešovi Půlpánovi. Poslední třetina přinesla ještě 2 branky, jejichž autory byli Jan Berger a Štěpán Matějček. Díky tomuto vítězství ztrácí Stadion na první Jablonec už pouhý 1 bod.

Sobotním soupeřem, ze skupiny Sever, je HC Děčín. Ten odehrál po vánoční pauze rovněž tři utkání, a to proti Bílině (7:4), Trutnovu (2:3) a Kobře (4:7).
Děčín je ve své skupině na čtvrté příčce tabulky s 33 body.

Týmy spolu sehráli první vzájemné utkání v rámci 18. kola, kdy HC Stadion Vrchlabí zavítal do Děčína. Domů ale odjel Stadion s prohrou 5:1.
Děčínu máme tedy co vracet, tak neváhejte a přijďte vrchlabské hokejisty podpořit a zasoutěžit si v oblíbené soutěži, již tuto sobotu 12.1.2019 v 18 hodin.

O 1. přestávce proběhne soutěž "HOD PUKEM NA STŘED". Těšit se můžete na skipassy od našeho partnera, kterým je Skiareál Špindlerův Mlýn.

1. místo: 4x denní skipass, 2x večerní skipass
2. místo: 2x denní skipass, 1x večerní skipass
3. místo: 1x denní skipass

Neváhejte si proto u vchodu na ZS zakoupit puk v hodnotě 20 Kč!!!!