HC Stadion Vrchlabí – V šestém kole přijedou Řisuty

V šestém kole přijedou Řisuty

06.10.2016
Jana Poskerová

Pouze dva body od sebe dělí první dva týmy v tabulce. Po pěti odehraných kolech mají Řisuty 13 bodů, Vrchlabí si vybojovalo bodů 11. Sobotní podvečer na zimním stadionu ve Vrchlabí slibuje tak lítý boj.

Soupeř z Řisut prošel prvními čtyřmi koly jako vítěz, body si v zápasech s Buldoky nepřipsal Trutnov, Bílina, Klášterec a Sokolov. Překvapení přineslo 5.kolo, kdy Řisuty hostily Děčín, který je v současné době na devátém místě tabulky. V základním čase skončil zápas nerozhodně 3:3, rozhodující branka padla až ze samostatných nájezdů a radoval se z ní Děčín.

Vrchlabští za sebou mají první derby proti Trutnovu, kde se také nerozhodlo v základním čase a z výhry se hráči Stadionu radovali až v prodloužení. Tři cenné body ztratili domácí hokejisté v Praze proti Kobře.

Zápas začíná v sobotu 8.10.2016 v 18:00.

Foto Václav Mašinda