HC Stadion Vrchlabí – V prvním kole ligy přivítáme Dvůr Králové

V prvním kole ligy přivítáme Dvůr Králové

05.10.2012
Raina Jarošová

První kolo krajské ligy v sezoně 2012/2013 se odehraje na domácím stadionu. Vrchlabí zde přivítá hosty ze Dvora Králové nad Labem, se kterými minulý týden odehráli přátelský zápas.

HC Stadion Vrchlabí se v Metuje Cupu umístil na druhém místě. Předstihl ho tým z Chocně, který ve středu vyhrál v Třebechovicích pod Orebem poměrem 8:4. Vrchlabský mančaft si účasti v Metuje Cupu moc neužil, protože tři týmy na zápas nedorazily a vše se muselo řešit kontumací. Příprava je ale snad dostatečná a fanoušci se mohou těšit na zajímavý zápas.

HC Tambor Dvůr Králové se tak na vrchlabském stadionu objeví podruhé během krátké doby. Tentokrát ale půjde o zápas, ve kterém se bude hrát o body do ligové tabulky. V přátelském zápase Dvůr podlehl Vrchlabí, když dokázal vstřelit pouhé dvě branky, kdežto HC Stadion vystřílel desítku. Dvorští hráči si určitě budou chtít vylepšit reputaci. V podkrkonošském derby se snad dočkáme i perfektní divácké kulisy.

Zápas se odehraje v neděli 7.10. na ZS ve Vrchlabí od 17 hodin. Přijďte zafandit v prvním ostrém zápase letošní sezony!