HC Stadion Vrchlabí – Tomáš Štůrala zachytal skvěle, oslavuje vrchlabského brankáře Nikola Gajovský
A Team

Tomáš Štůrala zachytal skvěle, oslavuje vrchlabského brankáře Nikola Gajovský

25.09.2008
Patrik Huber

Vrchlabí před novým ročníkem po ukončené spolupráci s Libercem navázalo spojení s Mladou Boleslaví, odkud také přišlo do Podkrkonoší hodně hráčů. Jedním z nich je i útočník Nikola Gajovský, kterému se ve vrchlabských barvách velmi daří a to je jedna z věcí, proč jsme si vybrali právě tohoto jednadvacetiletého hokejistu pro tento rozhovor.

Vrchlabí urvalo proti Ústí dva body, na čemž má nemalý podíl brankář Tomáš Štůrala, který přiváděl v některých situacích hostující hráče doslova k šílenství. "Klíčový muž v naší sestavě byl určitě Tomáš Štůrala, který zachytal hodně dobře, musíme ho pochválit." opěvoval svého spoluhráče vrchlabský forward.

Nikola Gajovský navázal v zápase se Severočechy na svoje dobré výkony z minulých zápasů a zařídil také velmi důležité vyrovnání, když proměnil nařízené trestné střílení. "Nezlobte se, ale já se hodnotit nechci. Nikdy jsem to nedělal a dělat nebudu."

Jednadvacetiletému útočníkovi se z hráčů, které poslal do Vrchlabí extraligový nováček z Boleslavi, daří nejvíce. Svými výkony ukazuje, že by určitě rád pravidelně hrál českou nejvyšší soutěž za mladoboleslavský celek. "Já už jsem na tuto otázku jednou odpovídal. Teď jsem ve Vrchlabí, tak se snažím podávat dobré výkony tady. Jestli se na mě dívá Boleslav, to je pro mě jedině dobře, protože já jsem jejich hráč. Ale jak říkám, teď jsem tady a když budu tam, tak budu tam, no." Dodal Gajovský, jenž si z domácího mužstva ve střetnutí s ústeckým Slovan odnesl ocenění nejlepšího hráče utkání.