HC Stadion Vrchlabí – Stav vrchlabských marodů

Stav vrchlabských marodů

17.12.2009
Jan Pečeňák

Marodka vrchlabského mužstva se spíše rozrůstá než aby zranění hráči ubývali. Nově se na ní nachází obránce Tomáš Pácal, který nedohrál zápas s Chrudimí a jeho návrat je zřejmě v nedohlednu. Proto se vedení vrchlabského klubu snaží co nejdříve najít posilu do obranných řad. Na operaci s kolenem musí Kamil Tvrdek a do soutěžního utkání by mohl naskočit během ledna.

Pozitivní je zlepšující se stav Vladislava Kubeše, který se však na led dostane nejdříve v průběhu ledna. Stejně je na tom další útočník Patrik Beck, kterého čeká vyndávání stehů a poté dohánění tréninkového manka. Tomáše Urbana, který laboruje se zraněným zápěstím, čeká ještě také několika týdenní pauza.

Dalším marodem je Petr Chaloupka, který dobírá antibiotika a pokud bude vše v pořádku, tak po Vánocích by již mohl nastoupit. Podobně je na tom i Ondra Látal, který by mohl začít trénovat také po Vánocích. Nejdříve by do soutěžního utkání mohl naskočit Jan Čaloun, který již začal s tréninkem, ale v sobotním zápase v Havlíčkově Brodě by ještě hrát neměl.