HC Stadion Vrchlabí – Stadion odehraje následující utkání proti Havlíčkovu Brodu

Stadion odehraje následující utkání proti Havlíčkovu Brodu

28.08.2024
Filip Vedral

K dalšímu přípravnému utkání vyjede Stadion na horkou půdu do Havlíčkova Brodu.
Utkání se odehraje ve čtvrtek 29. srpna 2024 na zimním stadionu v Ledči nad Sázavou!

HC Stadion Vrchlabí má za sebou 2 přípravná utkání. První utkání Stadion zvládl na výbornou, když vyhrál na ledě Kobry Praha 3:7. K druhému utkání se podkrkonošský celek vydal do nedalekých Benátek. Utkání nezačalo úplně podle představ Stadionu, když se Benátky nad Jizerou ujaly vedení hned v 1. minutě utkání. Stadion se ovšem vzepřel, utkání otočil ve svůj prospěch a odvezl si vítězství v poměru 1:4. Úterní zápas byl zrušen z důvodu nemoci Dynama B.

Tým BK Havlíčkův Brod má za sebou v přípravě už 3 utkání, z nichž vždy vyšel jako vítěz. První zápas odehrál tento tým 20. srpna v Písku, kde soupeře porazil 1:4. V druhém utkání vyzvali Bruslaři nepříjemného soupeře z Tábora. Z Jihočeského kraje si ovšem odváželi pomyslné 2 body za výhru 3:4 po samostatných nájezdech. Tábor ovšem srovnával na 3:3 pouhých 34 vteřin před koncem 3. třetiny. Zatím poslední utkání odehráli 28. srpna ve Světlé nad Sázavou, kde vyhráli 3:6.

V sezóně 2023/24 získal Havlíčkův Brod celkem 65 bodů a skončil na 5. místě ve skupině Východ 2. ligy. V osmifinále porazil 3:0 na zápasy Opavu. Stejným výsledkem ovšem ve čtvrtfinále prohráli s Vyškovem.
Vrchlabí získalo 69 bodů a do play-off postoupilo z 6. místa. Na Příbram ale Vrchlabí ve čtvrtfinále nestačilo a prohrálo 3:0 na zápasy.

V loňské sezóně byli nejlepšími hráči Havlíčkova Brodu Milan Valášek (26 gólů + 30 asistencí), Lukáš Endál (24+16) a Jan Novák (4+38).
Za Vrchlabí to byli Patrik Urban (20+38), Ondřej Chrtek (16+32) a David Chalupa (15+21).

Další přípravná utkání:

3.9.2024, 18:00 HC Stadion Vrchlabí x HC Kobra Praha

5.9.2024, 17:30 HC Litoměřice x HC Stadion Vrchlabí

11.9.2024, 18:00 HC Stadion Vrchlabí x HC Wikov Hronov

Na všechna domácí přátelská utkání platí jednotné vstupné 60 Kč.

První mistrovské utkání odehrajeme na domácím ledě ve středu 18.9.2024 od 18:00 proti týmu HC Wikov Hronov.