HC Stadion Vrchlabí – Sobotní výlet do Klášterce

Sobotní výlet do Klášterce

22.01.2016
Jana Poskerová

Sobotní den stráví vrchlabský tým výletem do Klášterce nad Ohří, kde na hokejisty obou týmů čeká odvetný zápas a zároveň 29. kolo II.ligy.

Vrchlabský tým se po středečním zaváhání s Jabloncem usadil na 5.místě tabulky, domácí z Klášterce jsou na 14. místě s 29 body. Vrchlabí z tohoto zápasu musí vytěžit všechny tři body a poprat se o návrat na 4.místo. S Jabloncem je dělí pouze jeden jediný bod.

V Klášterci to nebude jednoduché, neboť domácí hokejisté jsou nyní ve velmi dobré formě, ve středu podlehli Kobře Praha až v samostatných nájezdech a minulou sobotu udolali 2:1 Kohouty z Tábora.

Ze vzájemného utkání v první části soutěže, vyšel ze zápásu lépe vrchlabský celek, který na domácím ledě zvítězil 6:3. Branky a nahrávky: 14. Bittner (Urban, Oppelt), 23. Oppelt, 24. Filip (Šťastný, Kadavý), 27. Šťastný (Jirků, Filip), 44. Matějka (Bláha, Šimoníček), 60. Bittner (Filip) – 8. Jáchym (Hrdlička, Mála), 16. Hrdlička, 55. Vrtek (Andres, Sklenička).

Zápas se hraje od 17:00.