HC Stadion Vrchlabí – Skončí v sobotu bodový půst?
Preview k zápasu

Skončí v sobotu bodový půst?

15.10.2010
Jan Hanuš

Po čtyřech výhrách v řadě ve kterých vstřelilo Vrchlabí celkem 12 branek, zvlhnul vrchlabským kanonýrům střelný prach a více než šest třetin trvalo vstřelení další branky. Jestli se podaří protrhnout střeleckou smůlu se budete moci přesvědčit v sobotu 16.10. od 18:00 kdy začne utkání s Horáckou Slavií Třebíč

Forma Třebíče

V letošní sezóně se zatím daří Třebíči se střídavými úspěchy. Čtyři výhry a pět proher budiž toho důkazem. První výhru v Písku 0:1 následovala domácí prohra s Olomoucí 2:3. Z Chrudimi se vrátila Horácká Slavia s jasným vítězstvím 3:6 které potvrdila doma rozdrcením Litoměřic 8:2. Stejným výsledkem skončilo utkání v Kadani, ovšem tým z Vysočiny byl tím poraženým.

Ani cesta od Vajgaru nebyla veselá, neboť Třebíč podlehla Táboru 5:1 a derby s Havlíčkovým Brodem skončilo v Mann + Hummel Aréně vítězstvím Rebelů v prodloužení. Na body se třebíčským nepodařilo dosáhnout ani v Berouně, kde Slavia podlehla 5:2. Dvoubodový zisk znamenal až souboj s Hradcem Králové (3:2 sn), který vloni vyřadil Třebíč ve čtvrtfinále play-off 4:2 na zápasy.

Loňská klání

V loňské sezóně jsme se s Třebíčí utkali dvakrát, napřed jsme zvítězili na Vysočině na nájezdy 3:4 a pak ve slavném zápase, který mimochodem znamenal konec trenéra Jeřábka na vrchlabské lavičce kdy Horácká slávia rozdrtila Vrchlabí 4:8.

Dalších pět střetnutí znamenalo loňské předkolo play-off, kdy ve vyrovnané sérii musela rozhodnout v posledním pátém utkání o postupujícím týmu loterie v podobě samostatných nájezdů a v dovednostní disciplíně měla více štěstí Horácká Slavia Třebíč.

D&D Elektromont Aréna
16.10. 18:00
HC Vrchlabí 10. kolo SK Horácká Slavia Třebíč
znak týmu znak hokej.cz znak týmu
10. 13 b. Umístění 11. 12 b.
4 – 0 – 1 – 4 Celková bilance 3 – 1 – 1 – 4
Kamil Tvrdek 5 g.+ 4 as. Nejproduktivnější hráč Petr Zahradník 2 g.+ 6 as.
Kamil Tvrdek 5 g. Nejlepší střelec David Dolníček 5 g.
Kamil Tvrdek
Petr Chaloupka
Štefan Rusnák
Vladislav Kubeš
Václav Čížek
všichni 4 as.
Nejvíce asistencí Petr Zahradník 6 as.
Václav Čížek
Michal Bezouška
Nikola Gajovský
Jan Bendík
Jan Hanzl
všichni +1
Nejlepší hráč v +/- Lukáš Sláma +10
Ondřej Poživil
Tomáš Bláha
Lukáš Poskočil
všichni -5
Nejhorší hráč v +/- David Ostřížek -5
Jan Bendík 20 min. Nejtrestanější hráč Zdeněk Okál 22 min.
Vladislav Koutský 2,48

8. kolo HC Berounští Medvědi - SK Horácká Slavia Třebíč 5:2
9. kolo SK Horácká Slavia Třebíč - HC VCES Hradec Králové 3:2 sn

Sestavy z posledního kola

HC Vrchlabí: Koutský (32. Ševčík) - Mocek, Pácal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl, Poživil, Bendik, Čížek - Drábek, Tvrdek, Filip - Látal, Hubáček, Kubeš . Rusnák, Bláha, Urban - Bezouška, Bakrlík, Zíma

SK Horácká Slavia Třebíč: Fiala - Hrbáček, Ostrčil, Malinský, R. Kadela, Bulička, Sláma, Dudáš - Burian, Dolníček, Nahodil - Laš, Zahradník, Okál - E. Kadela, Dočekal, Vondráček - Čech, Marosz, Ostřížek - Vítek

Rozhodčí

Do Krkonoš přijede z Prahy řídit utkání Jan Jílek, na čarách budou pánové Václav Beneš z Chýně a Milan Štofa z Příbrami.