A Team

Série se přesouvá do Vrchlabí

13.03.2024
Lucie Horčičková

Ve čtvrtek 14.3.2024 čeká naše hráče druhé utkání 1. kola play-off, ve kterém zabojujeme o vyrovnání série.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o..

V úterý 12.3.2024 odehrál HC Stadion Vrchlabí první utkání play-off na ledě Příbrami. Zápas začal opatrně, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. První, kdo se prosadil, byli domácí. Za Příbram se prosadil kapitán Petr Kafka. Zbytek první třetiny už žádný gól nepřinesl. Druhou třetinu začali domácí velkým tlakem, ale byli to Vrchlabští, kteří srovnali na 1:1 díky Chrtkovi. Domácí ani tak nepolevili a odměnou jim byl gól na 2:1, který vstřelil po vyhraném vhazování domácí obránce Zdeněk. Třetí třetina přinesla další gól Příbrami, když se prosadil z předbrankového prostoru Hasman. Hosté v závěru utkání začali riskovat a hrát powerplay. Odměnou jim byl gól Martina Kozáka, který tečoval střelu Ondřeje Chrtka. I přes narůstající tlak Vrchlabí to byli domácí, kteří se prosadili do prázdné branky. Čtvrtý gól Příbrami vstřelil Josefus. Utkání tedy skončilo 4:2 a sérii vede Příbram 1:0.

6. Samuel Duchan 0+1

Při zápase se můžete opět těšit na Fotobednu, ze které si můžete odnést za 20 Kč vzpomínku na letošní play-off. Bude umístěna v budově stadionu v prostoru u vstupu ke střídačkám.

Po první třetině vám naši nejmenší hokejisté předvedou ukázku minihokeje.

Po druhé třetině máme s naším partnerem připravenou oblíbenou soutěž Hoď pukem na střed, ve které si můžete zasoutěžit o skvělé ceny právě od HAVEX-auto s.r.o.. Soutěžní puk bude možné zakoupit při vstupu na stadion za 50 Kč.

Na toto utkání již neplatí permanentní vstupenky ani vouchery. Platné jsou pouze žluté, bílé, VIP a mládežnické permanentky.
Vstupné zůstává stejné jako na základní část.

Čtvrteční utkání slavnostně zahájí vhozením první buly náš hráč Adam Jindřišek.
Neváhejte, přijďte povzbudit v zítřejším důležitém zápase domácí hráče a vytvořit modrobílé peklo! Začínáme v 18:00.