HC Stadion Vrchlabí – Semechnice přivítají Vrchlabí

Semechnice přivítají Vrchlabí

04.12.2012
Jana Poskerová

Je tady 18. kolo krajské ligy, kdy hokejisté HC Stadionu odjíždějí k druhému utkání proti soupeři ze Semechnic. Fanoušky čeká střet týmů ze dvou různých konců tabulky.

Semechnice ve druhé části základního kola odehrály tři zápasy, venku proti Bydžovu, prohra 17:1, doma proti Jaroměři 1:8 a v neděli si z Třebechovic odvezli porážku 10:4. Zatím se jim dařilo jen doma proti Opočnu, které porazily 6:3. S Opočnem se pohybují na posledních místech tabulky se stejným počtem bodů, Opočno má pouze lepší skore.

Vrchlabí má za sebou ve druhé části zápasy ve Dvoře a v Pace, doma pak proti Jičínu a derby s Trutnovem. Z obou výjezdů přivezli hokejisté plný počet bodů. Za to na domácím ledě se jim nedařilo ani v zápase s Jičínem, ani proti Trutnovu. V současné době ztrácejí na čelo tabulky 5 bodů.

Zápas proti Semechnicím začíná v 18,00 hodin.