HC Stadion Vrchlabí – S hokejovou kariérou končí Tomáš Rolinek

S hokejovou kariérou končí Tomáš Rolinek

04.11.2020
Lucie Horčičková

Během dnešního dopoledne proběhla tisková konference našeho partnerského klubu HC Dynama Pardubic, při níž čtyřicetiletý útočník Tomáš Rolinek, který v našem klubu odehrál část loňské sezóny, oznámil nečekaný konec své kariéry.

Útočník Tomáš Rolinek, který má za sebou velmi bohatou hokejovou minulost, dnes během tiskové konference HC Dynama oznámil konec své kariéry. Původním plánem bylo, že by se Tomáš v našem klubu po svém zranění a červencové operaci rozehrál, ale jeho rozhodnutí je nakonec jiné.
Velký podíl, na tomto jeho rozhodnutí, má nynější situace okolo COVIDu, která bránila trénování na ledě. Tomáš si uvědomil, že by nebyl na sezónu stoprocentně připravený, tak po tří týdenním rozhodování došel k tomuto řešení.
Do budoucna by Tomáš rád i nadále působil v hokejovém světě a pomohl klubu, ale už ne jako hráč. Nyní Tomáš plánuje trávit čas s rodinou, rybařit a věnovat se sportu pouze pro radost.