HC Stadion Vrchlabí – S Markem Zadinou nejen o Táboru

S Markem Zadinou nejen o Táboru

03.02.2011
Jana Poskerová, Barbora Bjelková

Tři body v zápase s Táborem zůstaly na domácím ledě. Po rozpačitém začátku se domácí tým vzpamatoval a ve třetí třetině rozhodl o konečném výsledku 4:2 pro Vrchlabí. Podruhé na ledě se v tomto zápase objevil útočník Marek Zadina, kterého jsme požádali o krátké zhodnocení a zeptali se na dojmy z nového angažmá.

To, že Táboru jde o hodně, vrchlabští hokejisti dobře věděli. "Čekali jsem, že se Tábor o tři body porve, protože druhé kolo se blíží ke konci a jde o hodně. Počítali jsme, že budou hrát ve středním pásmu, což se potvrdilo", řekl o zápase Marek Zadina. Tábor byl nebezpečný zezadu a na brejku a na vrchlabské si dokázal vytvořit tlak. Druhou třetinu po herní stránce ovlivnila spousta vyloučení na domácí straně a tak se hostům podařilo stav vyrovnat.

"Ve třetí třetině už Tábor hrál hop nebo trop, musel hru otevřít a toho jsme dokázali využít a jít do vedení a udržet ho," doplňuje své hodnocení útočník, který ve vrchlabském dresu odehrál dvě utkání. "I když jsem tady jen krátce, jsem spokojený. V kabině je cítit, že kluci chtějí, je tady dobrá atmosféra i parta. Vrchlabí má dobré podmínky pro hokej a bylo by škoda, kdyby zde hokej skončil.

A jak vidí Zadina další průběh soutěže? "Zbývá nám zápas s Chrudimí a Litoměřicemi, myslím, že máme dost bodů, abychom mohli hrát uvolněněji, ale nesmíme nic vypustit. Makát musíme pořád. Play-off už je jiná soutěž a stát se může cokoliv. Nebudeme předbíhat."