HC Stadion Vrchlabí – První mečbol může Stadion využít v Kolíně
Preview k zápasu

První mečbol může Stadion využít v Kolíně

Raina Tomanová

V posledním zápase se domácímu Vrchlabí podařilo převzít vedení v sérii díky vítězství 2:1. Kolín tak bude na svém ledě bojovat o páté utkání, které by rozhodlo o postupujícím do dalších bojů.

HC Stadion v prvním zápase proti Kozlům neuspěl a před domácím publikem prohrál 4:6. Na kolínském ledě ale dokázal zabrat a druhý zápas skončil pro vrchlabské výhrou 6:1. Série se vrátila zpět na vrchlabský stadion, tentokrát to byli domácí hráči, kteří zvítězili. V každé třetině padla pouze jedna branka, dvě ze tří skončily v kolínské síti a HC Stadion pojede do Kolína s vedením v sérii 2:1 a možností využít první mečbol. Podaří se Vrchlabí ukončit tuto sérii již zítra?

Zápas se odehraje od 18:07 na kolínském ledě. Vrchlabští Supras znovu vypravují autobus, každý fanoušek je v Kolíně vítán, potřeba bude každý hlas!