HC Stadion Vrchlabí – Posila do týmu: Martin Lepka

Posila do týmu: Martin Lepka

28.12.2011
Jana Poskerová

Vrchlabský tým kráčí zatím velmi úspěšně základní částí krajské ligy mužů a postup do nádstavbového kola má již jistý. V kádru se během soutěže objevil Jiří Matějíček a před Vánoci oblékl dres HC Stadionu útočník Martin Lepka.

Mateřským klubem nového útočníka je BK Nová Paka, ale prošel angažmá v Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Trutnově a Jablonci nad Nisou. Za Novou Paku nastupoval i v letošní sezoně a tak pro něj první zápas na ledě Vrchlabí nebyl vůbec jednoduchý. Jako soupeř totiž přijel právě jeho mateřský klub. Jak sám řekl, byl to pro něj psychicky velmi náročný zápas, ale dobře si uvědomoval, za koho ve středu 21.12. hrál.

Klub HC Stadion oslovil Lepka sám, protože ač byl v Nové Pace spokojený, cítil, že by chtěl dát do hokeje více, proto se poohlédnul po "hokejovějších" klubech. Od nového angažmá si slibuje pohodovou atmosféru v kabině a v hledišti a hlavně se chce hokejem zase bavit.

Na ledě bude Lepka nosit dres s číslem 90.