HC Stadion Vrchlabí – Patrik Urban odchází z Vrchlabí

Patrik Urban odchází z Vrchlabí

23.06.2024
Jiří Jakubec

Patrik Urban již nebude hrát za Vrchlabí. Po 11 skvělých sezónách, kdy téměř pravidelně vévodil klubovým statistikám, odchází Patrik po vzájemné dohodě do jiného druholigového klubu.

Jiří Jakubec:
„Patrik je vynikající hokejista a za veškerou práci, kterou pro tým i pro klub odvedl mu patří velký dík. Důvodem odchodu je spor uvnitř týmu, což považujeme za zcela interní záležitost, kterou nebudeme více komentovat. Pouze si dovolím přidat reakci na některá vyjádření a dohady. Nedošlo k žádnému skutečnému poškození klubu ani nikoho jiného. Patrika si moc vážím a přeji mu hodně úspěchů do další hokejové kariéry.“

Patrik Urban:
„Chci se rozloučit s klubem, který byl mým domovem a nemám žádnou potřebu se obhajovat. Strávil jsem ve Vrchlabí mnoho nádherných let. Chtěl bych poděkovat celému vedení, od majitele až po vedoucího mužstva, jak výborně se o hokej ve Vrchlabí starají. Dále bych chtěl poděkovat fanouškům, protože vždy nás hnali dopředu a určitě to tak bude i v dalších sezónách. Vrchlabí mi pomohlo jak v hokejové stránce, tak v trenérské, a na to nikdy nezapomenu.”