HC Stadion Vrchlabí – Páté přátelské utkání odehraje Vrchlabí proti Litoměřicím

Páté přátelské utkání odehraje Vrchlabí proti Litoměřicím

04.09.2024
Filip Vedral

Již k pátému utkání vyjíždí Stadion do Litoměřic, kde změří síly s místním prvoligovým celkem. Litoměřice budou na domácím ledě velmi náročným testem pro podkrkonošský celek.
Zápas se odehraje ve čtvrtek 5.9.2024 od 17:30 v Kalich Areně v Litoměřicích.

HC Stadion Vrchlabí odehrál v přípravě již čtyři utkání a zatím nepoznal hořkost porážky. V posledním zápase přivítal na svém ledě Kobru Praha. I když v úvodním vzájemném utkání v Praze zvítězilo Vrchlabí jednoznačně 7:3, odveta byla mnohem vyrovnanější. Po druhé třetině prohrával domácí tým 1:3, ale díky dvěma gólům v závěru třetí třetiny a následnému úspěšnému nájezdovému rozstřelu 2:0 si připsal další výhru.

HC Stadion Litoměřice se v přípravě zatím trápí více než Vrchlabí. Po úvodní porážce doma s Chomutovem 1:2 přišla další ztráta v Sokolově (2:3). Jediné vítězství dosáhli Litoměřičtí v odvetném zápase se Sokolovem 4:2. V posledním utkání 3. září podlehli na domácím ledě Kolínu vysokým rozdílem 4:8.