HC Stadion Vrchlabí – Ondřej Poživil: To se v hokeji stane

Ondřej Poživil: To se v hokeji stane

08.11.2010
Jana Poskerová

Chomutov je těžký protivník, v mančaftu je spousta extraligových hráčů. Proto se tým Vrchlabí na sobotní zápas připravoval poctivě. Ani jejich hra nebyla špatná, až na nepřesné zakončení. Ale protože si poslední dobou vrchlabští potrpí na drama, nejprve prohrávali 2:0, následně vyrovnali, hrálo se prodloužení a o výsledku rozhodly až samostatné nájezdy.

"To je prostě hokej a v hokeji se to může stát," komentuje vlastní branku v zápase proti Chomutovu Ondřej Poživil. "Z rohu vyjížděl hráč, který chtěl přihrát přes brankoviště. Já jsem tomu chtěl zabránit, ale můj zásah nepatřil k těm nejšťastnějším."

Ondřej ovšem dodává, že tato branka bude v šatně spíše předmětem legrace, než pokárání. I když své jistě udělalo i to, že zápas nakonec pro Vrchlabí skončil vítězně a byl to opět Ondřej, který poslal svůj klub do prodloužení: "Puk byl na modré, kluci před branou, tak jsem jim chtěl přihrát na teč a nakonec střela šla až do brány. Takže bylo to štěstí."