HC Stadion Vrchlabí – Naposledy proti Třebíči

Naposledy proti Třebíči

25.01.2011
Jana Poskerová

Druhá část soutěže se pomalu blíží do svého finále. Vrchlabští hokejisté ve středu sehrají na domácím ledě zápas se soupeřem z Vysočiny. To znamená, že se opět střetnou s Horáckou Třebíčí. Třebíč a Vrchlabí v současné době od sebe dělí pouze dva body a vrchlabský tým už výhru potřebuje jako sůl. Zápas ve vrchlabské DD Elektromont aréně začíná v 18,00 hodin.

Vrchlabáci ve třech posledních zápasech neuhráli ani jeden bod a klesli z devátého místa tabulky na dvanáctou příčku. Ve čtyřicátém kole je čeká naposledy v této sezóně SK Horácká Slavia Třebíč. Ve vzájemných zápasech bylo zatím lepší Vrchlabí, které na domácím ledě vyhrálo, v Třebíči byl zase úspěšnější domácí tým, který horaly z Krkonoš porazil až po samostaných nájezdech, ve třetím zápase opět v Třebíči byli uspěšnější vrchlabští hráči.

V posledních třech kolech Třebíč vyhrála nad Pískem a Litoměřicemi, nedokázala si poradit pouze s celkem Chrudimi. Vrchlabští odjížděli s nulovým ziskem z Litoměřic, z Písku i z Kadaně.

Sestavy z posledních zápasů:
SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Ostrčil, Malinský, Kania, Dudáš, Hrbáček, Kadela R. - Laš, Dolníček, Dočekal - Burian, Otřížek, Vondráček - Vítek, Zahradník, Finsterle - Kadela E, Krutiš, Křenek.

HC Vrchlabí:Koutský (Ševčík) - Poživil, Duben, Drábek, Pácal, Matějíček, Čížek, Poskočil, Hanzl - Urban, Bláha, Beck - Tvrdek, Filip, Látal - Drábek, Vrtek, Bezouška - Andres