HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu vyrazíme do Vsetína

K dalšímu zápasu vyrazíme do Vsetína

08.01.2021

Náš sobotní soupeř ze Vsetína je v tabulce na sedmém místě a na kontě má 27 bodů. Oproti tomu HC Stadion Vrchlabí se po výhře nad Přerovem vyhoupl až na třetí pozici a na kontě má bodů 31. Bodový rozdíl je tu ale minimálně a oba týmy mají stejné šance urvat tři body.

HC Stadionu se start do letošního roku vydařil. Nejdříve zvítězil v pondělí 4. ledna nad soupeřem z Třebíče, následně vyhrál také nad Přerovem, který tím v tabulce předběhl. Vsetín bude třetím soupeřem v tomto týdnu. Vsetín se následně do Vrchlabí k odvetnému zápasu podívá již příští pondělí 11. ledna. V sobotu se tak týmy setkají poprvé v této sezoně. Vrchlabí se poslední dobou velmi daří a je to vidět také na celkové tabulce. Naposledy Vrchlabí padlo 9. prosince proti Kolínu, ale jen těsně 2:3. Z devíti posledních odehraných zápasů má na kontě pouze dvě prohry, kromě Kolína nestačilo také na Havířov.

Valašský hokejový klub je sice na sedmém místě v tabulce, ale v poslední době se mu moc nedaří. Ve středu padl na ledě Šumperka, odkud odjel s prohrou 2:6. Dva body získal v zápase s Prostějovem, když vyhrál v prodloužení 2:1. V prodloužení padl Vsetín proti Ústí nad Labem a Sokolovem. Velkou porážku utrpěl Vsetín v prosinci, kdy doma prohrál vysoko 1:7.

Zápas se odehraje na ledě Vsetína v sobotu 9. ledna od 16. hodin.