HC Stadion Vrchlabí – K dalšímu zápasu přijedou Buldoci z Řisut

K dalšímu zápasu přijedou Buldoci z Řisut

03.02.2015

Třetí zápas během pěti dní absolvují vrchlabští hokejisté. Tentokrát na jejich led k 28. kolu zavítají Buldoci z Řisut. V prvním vzájemném utkání se dařilo domácím Buldokům, když v listopadovém klání porazili HC Stadion o jednu branku 6:5. Podaří se jim znovu zvítězit nebo se budou radovat domácí fanoušci?

Buldoci z Řisut aktuálně „hlídají“ deváté místo v tabulce. Na kontě mají 38 bodů za devět tříbodových výher, tři výhry v prodloužení a stejný počet utkání v prodloužení prohráli. Naposledy sbírali Buldoci body v zápase proti Trutnovu, když otočili nepříznivý stav utkání z 3:6 na 7:6 v prodloužení. Poslední dva zápasy však Řisuty nebodovaly, od Kobry Praha i od Nymburku schytaly po šesti brankách a z ledu odjížděly bez bodu. Povede se jim opět zvítězit nad krkonošským celkem?

Vrchlabští hráči mají za sebou dvě utkání, která se od sebe hodně lišila. V sobotu proti Táboru se HC Stadionu vůbec nedařilo a nakonec odjížděl s nákladem devíti branek. Naopak v pondělí, kdy se dohrával zrušený zápas s Kláštercem, se jim podařilo do jejich branky nasázet osm gólů a tři body tak zůstaly na domácím ledě. Vrchlabí se drží na pátém místě tabulky se 46 body. Přidají vrchlabští ve středečním utkání další body nebo zvítězí hosté?

Také v tomto domácím utkání budeme hrát o skvělé ceny v soutěži Hod pukem na střed. První cenou je 2x hodinová jízda na koni, druhý puk nejblíže středu získá dvě poukázky na využití tenisové haly a třetí cena je trénink s A týmem a balíček od HC Stadionu Vrchlabí. Neváhejte, přijďte podpořit vrchlabský tým a zkuste štěstí v naší soutěži!

Utkání začíná tradičně v 18 hodin na vrchlabském zimním stadionu.