HC Stadion Vrchlabí – K 7. kolu zajíždí na vrchlabský led Kadaň

K 7. kolu zajíždí na vrchlabský led Kadaň

11.10.2024
Lucie Horčičková

V sobotu 12. října čeká naše mužstvo další domácí utkání, ve kterém se utká s Kadaní.
Po dvou nevydařených zápasech si Stadion bude chtít zlepšit reputaci a udělá maximum pro získání 3 bodů.
Partnerem tohoto utkání je Skiarál Špindlerův Mlýn.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou již šest zápasů. Tři výhry si připsal proti Hronovu (6:1), Řisutům (7:5) a Táboru (3:2), ale ve zbylých třech utkáních bohužel nestačil na Písek (2:3), Příbram (1:4) a v posledním odehraném utkání ani na Děčín (2:7).
I přes to si ale Stadion drží šestou příčku tabulky s devíti body.

Posledních 5 zápasů HC Stadion Vrchlabí
6. kolo - HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí 7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
5. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Baník Příbram 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
4. kolo - HC Tábor x HC Stadion Vrchlabí 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
3. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Řisuty 7:5 (1:4, 1:1, 5:0)
2. kolo - IHC Králové Písek x HC Stadion Vrchlabí 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Ondřej Chrtek 1+9
2. David Chalupa 5+4
3. Lukáš Kastner 4+2
4. Matěj Poul 3+3
5. Ján Bendík 0+4

Hostujícím týmem bude SK Kadaň, která je v tabulce na 13. místě se čtyřmi body.
I Kadaň má za sebou šest zápasů, ale dokázala zvítězit pouze ve dvou, a to v prodloužení. První utkání sezóny změřila Kadaň síly se silným Táborem, kterému ale podlehla 9:2. Ani v dalších třech zápasech nezískala Kadaň ani bod. Po prohře s Táborem následovala porážka s Ústím nad Labem (2:4), Příbramí (1:13) a nakonec s Chebem (1:4). V dalším utkání se ale Kadaň nedala a zápas s Děčínem dovedla až do prodloužení, ve kterém nakonec zvítězila 4:3. Stejně tomu bylo v posledním odehraném zápase s Kralupy nad Vltavou. I toto utkání šlo do prodloužení, ve kterém byla šťastnější Kadaň (3:2).

Posledních 5 zápasů SK Kadaň
6. kolo -SK Kadaň x HK Kralupy nad Vltavou 3:2pp (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
5. kolo - HC Děčín x SK Kadaň 3:4pp (0:1, 1:2, 2:0 - 0:1)
4. kolo - SK Kadaň x HC Stadion Cheb 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
3. kolo - HC Příbram x SK Kadaň 13:1 (1:1, 6:0, 6:0)
2. kolo - SK Kadaň x HC Slovan Ústečtí Lvi 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)

Kanadské bodování SK Kadaň
1. Vladislav Vrtek 2+3
2. Jan Nekvinda 2+3
3. Lukáš Klíma 3+1
4. Václav Cestr 1+3
5. Filip Šmejc 0+3

Před začátkem utkání proběhne ocenění třech nejlepších hráčů z mládežnických kategorií za měsíc září.
Během první přestávky proběhne oblíbená soutěž Hod pukem na střed, ve které si můžete zasoutěžit o jízdenky na lanovku do Skiarálu Špindlerův Mlýn, který je partnerem utkání.
Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na zimní stadion za 50 Kč.